Pracovníci na CNC a NC stroje (1.900 Eur v čistom)

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
2.200 EUR/mesiac, od 1.900eur/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme CNC frézarov , sústružníkov, brúsičov alebo pracovníkov na NC stroje na pracovné pozície v Rakúsku a Nemecku. Ide o prácu na hlavný pracovný pomer pre zahraničnú spoločnosť.
Skúšobná doba 3 mesiace.
Pre všetky pozície sa vyžadujú dobré skúsenosti a priemerná znalosť nemeckého jazyka.
Zamestnávateľ hradí všetky odvody vrátane zdravotného, nemocenského, dôchodkového a úrazového poistenia.

Náplň práce:
- samostatné nastavovanie, zoraďovanie a obsluha CNC strojov
- obrábanie kovov rôznych materiálov
- práca na základe technických výkresov
- samostatné programovanie CNC stroja
- samostatná práca na NC stroji
- kontrola, meranie výrobkov
-Programátori: samostatné programovanie na základe technickej dokumentácie

Ponúkame:
- mzda v čistom vo výške 1.900 Eur (závisí od skúseností)
- možnosť pracovať nadčasy
- dlhodobá stabilná práca
- hlavný pracovný pomer
- výplaty mesačne, možnosť požiadať o zálohy
- ubytovanie v blízkosti práce zabezpečené za 300-350 Eur mesačne (hradí sa z výplaty)

Výhody:
- príležitosť pre rozvoj Vašich praktických zručností
- stabilné zázemie v zahraničnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu
- sprostredkovanie zamestnania bez akýchkoľvek poplatkov (nemáme žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky)

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom:

* Podrobne rozpísaný životopis v nemeckom jazyku
* Fotografiu tváre
* Referencie od predošlých zamestnávateľov z posledných rokov (nie je podmienkou)
* Certifikáty (ak máte)

K dispozícii sme Vám emailom: [email protected], telefonicky:0911 983037, 047/5622620.Web: www.dkrs.sk
DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o., Kraskova 4, 979 01 Rimavská Sobota
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Stabilné medzinárodné spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požiadavky:
- priemerná znalosť nemeckého jazyka
- prax v obore (min. 2-3 roky)
- vodičský preukaz sk B.
- vlastné auto (veľkou výhodou)
- spoľahlivosť a schopnosť pracovať samostatne
- zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť DK Recruitment Services pôsobí na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania do krajín EÚ, personálnymi službami a poradenstvom v oblasti ľudských zdrojov. Vždy hľadáme tie najlepšie riešenia podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
Sme držiteľom oprávnenia na sprostredkovanie zamestnania č. AA/2007/8213/19841

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1870785  Dátum zverejnenia: 19.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.200 EUR/mesiac, od 1.900eur/netto