Projektant/ka (Ref. č.: Proj-AKP)

DJS Architecture s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova 18, 851 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Navrhovanie, kreslenie a úprava projektov pre stavebné povolenie a realizáciu stavby,
• Komunikácia s klientami a profesistami,
• Časový manažment zákazky.

príjemné pracovné prostredie, otvorená komunikácia, čiastočne flexibilný pracovný čas, odmeny

pohovor bude prebiehať ako 1 kolový, v prípade potreby maximálne 2 kolový. Prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu, jednoduchého portfólia prác a krátkeho motivačného listu (v samotnom texte emailu). Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.5.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebná fakulta, Pozemné stavby, Arch. konštrukcie a projektovanie

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zmysel pre konštrukčné riešenia, schopnosť rýchlo kresliť v CAD softvéri, chuť učiť sa. Nutnosťou je osobná zodpovednosť a systematický prístup k práci. Vhodné aj pre šikovného absolventa (ak je schopný sa rýchlo učiť).

Sme architektonická kancelária zaoberajúca sa návrhom a projektami rodinných domov, obnovou bytových a nevýrobných budov. Sme dynamicky sa rozvíjajúca firma so širokým záberom činností v stavebníctve.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Topoľčianska 19
851 05 Bratislava

Kontakt

ID: 3023227   Dátum zverejnenia: 20.4.2017