CNC Programmierer/ Fräser/ Dreher

Diwa Personalservice GmbH

Miesto práce
Bayern, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
nadpriemerny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako priamy nemecký zamestnávateľ zamestnáme na nemeckú pracovnú zmluvu viacero kvalifikovaných CNC - frézarov/ obrabacov kovov/ nastavovačov/ programátorov / obsluhovačov CNC strojov.
Vyhodou ( avsak nie podmienkou ) je programovanie minimalne jedneho z uvedenych programov:
HEIDENHAIN 530iTNC, FANUC, SIEMENS, MAZATROL, SIEMENS-SINUMERIK 840D,
Na urychlene spracovanie potrebujeme Vas podrobny zivotopis v NEMECKOM JAZYKU spolu s KOPIAMI VYSVEDCENI a osvedceni o ukonceni skoly - zaslat co najskor.

Trvalý pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu so všetkými výhodami ako platená dovolenka, zdravotné a sociálne poistenie. Zamestnanecké istoty veľkej nemeckej spoločnosti. Moznost zabezpecenia ubytovania za poplatok

Pozadujeme kompletny podrobny zivotopis v nemeckom jazyku s prislusnymi kopiami vysvedceni a osvedceni.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Praca v strojarskom odveti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Viacročná prax v obore a komunikatívna NEMCINA je PODMIENKOU nakoľko sa jedná o samostatnú prácu, resp. o prácu s nemeckými kolegami.
Auto a platny vodicsky preukaz je vyhodou.

Diwa Personalservice GmbH so sídlom v Mníchove, je firma ktora posobi zu viac ako 35 rokov na nemeckom trhu prace.
Nasim zameranim je zu dlhe roky nabor zahranicnych odbornych pracovnych sil.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1813381  Dátum zverejnenia: 17.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadpriemerny