Logo DIW s.r.o.

Líder knihárskeho spracovania

DIW s.r.o.

Miesto práce
Turbínová, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 1 550 EUR/mesiacMzda prvé 3 mesiace: 1550 € v hrubom. Mzda po skúšobnej dobe: 1750 € v hrubom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového dynamického kolegu na pozíciu lídra finalizácie knihárskeho spracovania v polygrafickej výrobe, ktorý by sa rád pridal k nášmu tímu.

Hlavnou úlohou lídra finalizácie bude zabezpečovanie plynulého chodu dokončovacích procesov a dodržiavanie štandardov kvality. Medzi dokončovacie procesy patrí najmä: rezanie hárkov, skladanie, viazanie, kašírovane, lepenie krabičiek, skladanie tašiek a rôzne iné knihárske spracovanie.

S plnením hlavnej úlohy ďalej súvisia nasledovné činnosti:

  • delegovanie povinností a rozdeľovanie dokončovacích činností a ďalších špeciálnych požiadaviek medzi členov tímu;
  • určovanie potrebných zdrojov pre plynulý chod všetkých procesov, ako sú napr. pracovná sila, materiály, vybavenie a pod;
  • zaistenie, aby každá zákazka bola dokončená včas a podľa predstáv a zadania klienta;
  • určovanie priority práce na základe termínov a výrobných možností;
  • identifikovanie príležitostí na zlepšenie efektívnosti výroby, školenie nových kolegov a aktívne riešenia vznikajúcich problémov;
  • podporovanie pozitívneho pracovného prostredia v tíme;
  • a v neposlednom rade tiež aj samotnú manuálnu prácu v rámci knihárskeho spracovania.

  • ​práca na exkluzívnych projektoch​
  • podieľanie sa na automatizácií procesov
  • možnosť profesijného rastu
  • priateľský kolektív
  • ​možnosť samostatnej práce s tímom
  • ​moderné priestory
  • ​teambuildingy
  • ​mimoriadne odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • schopnosť viesť ľudí a komunikovať na otvorenej a priateľskej úrovni
  • proaktívny prístup pri riešení problémov
  • flexibilný prístup k práci, ktorý odráža sezónnosť v polygrafii
  • samostatnosť a spoľahlivosť pri plnení cieľov a termínov
  • pozitívny prístup k zmenám a zlepšovaniu procesov
  • hlad po nových poznatkoch a vedomostiach
  • túžba po sebarozvoji
  • citlivosť pre efektivitu a zlepšovanie procesov
  • vysoký cit pre kvalitu polygrafických výrobkov

DIW print je inovatívna a rozvíjajúca sa tlačiareň, ktorá sa zameriava na digitálnu a ofsetovú tlač v malých a stredných nákladoch. Na trhu pôsobíme od roku 2012. Našou špecializáciou je zušľachťovanie tlačovín. Okrem iného vyrábame papierové obaly a tašky, publikácie, knihy v mäkkej väzbe, firemné a marketingové tlačoviny. V tíme máme okolo 50 ľudí, ktorí sa delia asi pol na pol medzi administratívou a výrobou. Sme zohratý tím, ktorý obsluhuje moderné technológie a poskytuje klientom ten najlepší servis. Viac informácií o nás a našej práci nájdete na www.diw.sk.

Misia spoločnosti DIW s.r.o.
Zodpovedným prístupom v polygrafii pomáhame klientom dosahovať ich podnikateľské ciele.

Hodnoty, na ktorých si zakladáme:
- Staviame na ľudskosti.
- Učenie je základom úspechu.
- Aktívne počúvame potreby klienta.
- Vždy nájdeme riešenie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Stará
E-mail: poslať životopis
ID: 4813723  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac