Personalistka - mzdárka

DIVUS GAME PLUS, s. r. o.

Miesto práce
Zavarská 10/H/8023, okres Trnava
Termín nástupu
16.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kompletné spracovanie personálnej agendy - prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov, pracovné zmluvy, komunikácia so zdravotnými poisťovňami, komunikácia so sociálnou poisťovňou, spracovanie a zakladanie dokladov...
mzdárka - výpočet výplat, spracovanie stravných lístkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, záujem vzdelávať sa... práca v programe Olymp výhodou

Spoločnosť pôsobí v rôznych oblastiach podnikania. Zaoberáme sa prenájmom kancelárskych priestorov, prevádzkovaním barov, detského sveta, bowlingu...
ID: 2951813  Dátum zverejnenia: 28.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700