Vedúci/ vedúca úseku ekonomiky a prevádzky

Divadlo Štúdio tanca

Miesto práce
Divadlo Štúdio tanca, Komenského, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.05.2024
900 EUR/mesiacAdekvátne finančné ohodnotenie podľa ukončeného vzdelania a preukázanej praxe uchádzača, odmeňovanie v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z. Zákona o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riaditeľka Divadla Štúdio tanca vyhlasuje VÝBEROVÉ KONANIE na obsadenie miesta vedúceho/ vedúcej úseku ekonomiky a prevádzky.Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- vedie kompletné účtovníctvo v súlade s platnými zákonmi,

- zabezpečuje finančnú agendu, styk s bankou a ostatnými finančnými orgánmi,

- zabezpečuje odberateľské a dodávateľské finančné toky,

- zabezpečuje spracovanie účtovných a štatistických výkazov,

- eviduje všetky platné predpisy a nariadenia,

- vypracováva a aktualizuje interné predpisy organizácie,

- agenda verejného obstarávania

- finančné vyúčtovanie grantov a dotácií

- osobný príplatok,

- príplatok za pozíciu vedúceho úseku,

- odmena v prípade plnenia pracovných úloh nad rámec pracovných činností,

- v prípade práce nadčas čerpanie náhradného voľna,

- výmera dovolenky nad rámec ZP,

- príspevky zo sociálneho fondu,

- zvýhodnené vstupné na predstavenia a pohybové kurzy divadla,

- práca v príjemnom mladom kolektíve.

Uchádzači spĺňajúci vyššie uvedené podmienky zašlú písomnú prihlášku do výberového konania s nasledovnými prílohami (originál alebo úradne overená kópia):
- prihláška alebo žiadosť o zaradenie do výberového konania
- výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace)
- písomný súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov na účely výberového konania podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (nie starší ako jeden mesiac),
- motivačný list,
- štruktúrovaný profesijný životopis s uvedením celkovej doby dosiahnutej odbornej praxe
- doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,

Výberové konanie bude realizované osobným pohovorom, na ktorý budú prizvaní len tí uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.
O dátume, mieste a čase výberového konania budú uchádzači spĺňajúci podmienky zaradenia do výberového konania informovaní písomne.

Písomnú prihlášku s uvedenými prílohami je potrebné zaslať do 7.4.2024 na adresu Divadlo Štúdio tanca, Komenského 12, 974 01 Banská Bystrica v zalepenej obálke s označením „VÝBEROVÉ KONANIE – vedúci/ vedúca úseku ekonomiky a prevádzky“.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti kultúry a umenia.

Počet rokov praxe

1

- manažérske zručnosti,

- skúsenosť s kompletnou ekonomicko-prevádzkovou činnosťou divadla,

- osobnostné predpoklady na výkon funkcie– prehľad v oblasti kultúry a umenia, skúsenosti s tímovou prácou, vytrvalosť, disciplína, zodpovednosť, precíznosť,

- aktívna práca s PC,

- praktická skúsenosť s prácou v programoch: Štátna pokladnica, iSpin, Humanet

Divadlo Štúdio tanca pôsobí v Banskej Bystrici od roku 1999 ako jediné zriaďované divadlo súčasného tanca na Slovensku. Pohyb a tanec sú naším komunikačným prostriedkom už štvrťstoročia. Tento „jazyk” používame pre tvorbu, vzdelávanie, produkciu a propagáciu tanca doma a v zahraničí. Pracujeme na aktuálnych spoločenských témach, medzinárodných projektoch, aktívne sa zapájame do lokálneho diania. Práca u nás nie je monotónna. Snažíme sa spoločne vytvárať organizáciu, v ktorej má každý svoje slovo. V tíme dbáme na zodpovednosť, sebaorganizáciu a samostatnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4785204  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac