Kurič

Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava n.o.

Miesto práce
Gorkého, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
september 2024
900 EUR/mesiacPonúknutá mzda sa viaže na pracovný úväzok 30 h / týždeň a bude sa odvíjať od skúseností a vzdelania vybraného uchádzača. V prípade práce na dohodu je ponúkaná mzda 8 Eur / hodina.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oddelenie prevádzky DPOH hľadá do svojho tímu kolegu, ktorý bude mať na starosti vykurovanie priestorov divadla a jeho náplňou práce bude:

- obsluha a údržba zariadení vykurovania budovy DPOH
- čistenie a premazávanie systému ústredného kúrenia
- dohliadanie a kontrolovanie technického stavu zariadení ústredného vykurovacieho systému
- optimalizovanie nastavenia kúrenia
- vykonávanie bežných manuálnych prác súvisiacich s obsluhou kotolne

Pracovný čas je nepravidelný, závisí od plánu predstavení v divadle, ktoré sú väčšinou v  poobedných/ večerných hodinách a občasne aj cez víkend.

  • ​Stravné vo výške 5,20 Eur / deň plne hradené zamestnávateľom
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Inšpiratívne prostredie kultúrnej organizácie
  • Výrazná zľava na naše divadelné predstavenia​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Uprednostňujeme uchádzačov technického zamerania (elektro, strojárstvo)

Počet rokov praxe

2

  •  Pracovné skúsenosti s údržbou zariadení a budov min. 2 roky
  •  Oprávnenie V. triedy na obsluhu plynovej kotolne
  •  Znalosti v odbore energetiky výhodou
  •  Spoľahlivosť a zodpovednosť
  •  Manuálna zručnosť a technická gramotnosť
  •  Fyzická zdatnosť
  • Možnosť prispôsobiť sa programu divadla, v letných mesiacoch sa prednostne čerpá dovolenka

Divadlo P.O. Hviezdoslava je profesionálnou činohernou scénou mesta Bratislavy. Mestské divadlo sa svojou dramaturgiou profiluje ako divadlo otvorenej občianskej spoločnosti, vyhľadáva súčasné témy, podporuje vznik pôvodnej dramatiky a reaguje na zásadné udalosti v spoločnosti.

Kontakt

Kontaktná osoba: DPOH
E-mail: poslať životopis
ID: 4829714  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac