Čašník, čašníčka, barman, barmanka

DITURIA, a.s.

Miesto práce
Sv. Michala 5, 934 01 Levice, okres Levice
Termín nástupu
október 2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce budú vykonávané v Pizza reštaurácii - talianska kuchyňa. Miesto výkonu práce je DITURIA Shopping Center , Sv. Michala 5, Levice.
Preferujeme zamestnancov s praxou z talianskej kuchyne.

- práca v silnej a stabilnej spoločnosti
- príjemné prostredie novovybudovaného zariadenia - DITURIA, Levice
- platobné podmienky závisia od kvalifikácie a praxe zamestnanca

Žiadosti s fotografiou a štrukturované životopisy zasielajte na uvedenú kontaktnú adresu. Zároveň zasielajte súhlas s evidovaním Vašich osobných údajov v internej databáze spoločnosti a s ich spracovaním v rámci výberového konania.
Všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti vopred ďakujeme, a zároveň si vyhradzujeme právo osloviť len vybratých uchádzačov zaradených do užšieho výberového konania. www.dituria.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia

Počet rokov praxe

2

vítaná prax v zahraničí
orientácia na kvalitu
samostatnosť, kreativita, zodpovednosť, flexibilita
ústretovosť a orientácia na zákazníka
príjemné a profesionálne vystupovanie
komunikačné schopnosti na veľmi dobrej úrovni

DITURIA, a.s. je spoločnosť zaoberajúca sa najmä kúpou, prenájmom a správou nehnuteľností. Prevádzkuje najvačšie obchodné centrum v Leviciach DITURIA SC a mnoho iných komerčných nehnuteľností po celom území Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2174207  Dátum zverejnenia: 12.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou