Area Sales Manager

DITIPO, a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• budování a udržování obchodních vztahů s vybranými klíčovými klienty společnosti
• součinnost na přípravě plánu prodeje
• zodpovědnost za splnění stanovených obchodních cílů
• vypracovávání cenových nabídek vč. kalkulací, sjednávání smluvních podmínek
• organizace merchandisingu, spolupráce s agenturami

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• obchodní a vyjednávací dovednosti a orientaci na výsledek
• zkušenost v jednání s obchodními řetězci
• dobrá znalost MS office

Znalost slovenských zákazníků papírenského sortimentu výhodou

Nabízíme:

• služební automobil, notebook, mobilní telefon

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2265375  Dátum zverejnenia: 29.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.