Pracovník dohľadového centra

DITEC, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
750 + príplatky za nočné a víkendové služby + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho pracovného tímu v Bratislave, hľadáme zamestnancov na pozíciu - Pracovník dohľadového centra. Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventa SŠ bez praxe. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.
BBC V, Plynárenská 7/C, 821 09 Bratislava
Recepcia spoločnosti je na bloku C, 7.poschodie.

Popis pracovnej pozície:
- Monitorovanie zákazníckych dátových sietí
- Obsluha monitorovacieho pracoviska zákazníckych sietí
- Telefonická komunikácia so zákazníkom
- Riešenie zákazníckych servisných požiadaviek

Práca bude vykonávaná v 3 zmennej prevádzke.
Viac informácií o pracovnej pozícii na pohovore.

Práca v odbornom kolektíve, možnosť odborného rastu, praca na zmennú prevádzku umožňuje veľkú flexibilitu voľného času, možnosť vykonávať prácu aj popri štúdiu na VŠ. Sociálna politika spoločnosti, Gastrolístky v maximálnej výške.
Firemné akcie a podobne.

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie k pracovnej ponuke beriem na vedomie a súhlasím, že spoločnosť DITEC, a.s. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom. Vzor súhlasu http://www.ditec.sk/static/gdpr/UdelenieSuhlasusoSpracovanimOUUch.docx na spracúvanie mojich osobných údajov je zverejnený na webstránke DITEC, a.s. a tento zašlem spoločnosti spolu so svojou ostatnou dokumentáciou potrebnou pre účely výberového konania.

Rozumiem, že spoločnosť DITEC, a.s. pristupuje k ochrane osobných údajov seriózne, preto poskytuje Poučenie dotknutej osoby http://www.ditec.sk/static/gdpr/PoucenieUchadzacovFo108.docx
, ktoré obsahuje kompletné informácie o mojich právach a spôsobe spracúvania mojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1992. Počas uplynulých rokov sa spoločnosť vypracovala na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT. Viac informácii o spoločnosti nájdete na: http://www.ditec.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 771027  Dátum zverejnenia: 31.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 + príplatky za nočné a víkendové služby + odmeny