Tester sofvérových aplikácii ZA/BB

DITEC, a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihned
Minimálna základná mzda: 1000.- EUR mesacne Nástupná základná mzda je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Konečná výška skutočnej mzdy je odvodená od odborných skúseností, znalostí, zručností, seniority a výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Testovanie
- príprava testovacích scenárov
- tvorba testovacích skriptov (automatizované testovanie)
- testovanie aplikačného software (manuálne/automatizované)
- reportovanie defektov identifikovaných počas testovania
- tvorba aplikačnej dokumentácie

- prístup k najnovším technológiám,
- možnosť odborného rastu,
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,
- homeoffice - po zapracovaní možnosť dlhodobej práce z domu

Svoje žiadosti so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na uvedenú email adresu. Do názvu správy uveďte - "PA_TEST". Následne budete pozvaní na pracovný pohovor.

Zaslaním životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie k pracovnej ponuke beriem na vedomie a súhlasím, že spoločnosť DITEC, a.s. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom. Vzor súhlasu na spracúvanie mojich osobných údajov je zverejnený na webstránke DITEC, a.s. a tento zašlem spoločnosti spolu so svojou ostatnou dokumentáciou potrebnou pre účely výberového konania.

Rozumiem, že spoločnosť DITEC, a.s. pristupuje k ochrane osobných údajov seriózne, preto poskytuje Poučenie dotknutej osoby , ktoré obsahuje kompletné informácie o mojich právach a spôsobe spracúvania mojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Ostatné znalosti

UML - Unified Modeling Language - Základy
SQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita a snaha zvládnuť nové informačné technológie, techniky a pracovné postupy

- znalosť UML (štúdium funkčnej špecifikácie aplikačného software)
- znalosť SQL jazyka (analýza dát v SQL databáze)
- znalosť testovacích nástrojou výhodou
- znalosť MS Office (Word,Excell,Outlook, Power Point) výhodou

Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1992. Počas uplynulých rokov sa spoločnosť vypracovala na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT. Viac informácii o spoločnosti nájdete na: http://www.ditec.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3161911  Dátum zverejnenia: 24.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálna základná mzda: 1000.- EUR mesacne Nástupná základná mzda je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Konečná výška skutočnej mzdy je odvodená od odborných skúseností, znalostí, zručností, seniority a výkonnosti