Databázový analytik/programátor MS SQL (Ref. č.: SQL-DB201611)

DITEC, a.s.

Plynárenská 7/C, BBC V, Bratislava; Europa Business Center, Na Troskách 26, 974 01 Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh technickej a systémovej architektúry pre vyvíjané riešenia,
- fyzický návrh databáz,
- vývoj, tvorba, implementácia a testovanie databázových modulov a komponentov
- analýza, návrh a implementácia migrácie a inovácie databázových systémov,
- tvorba vývojárskej - programovej a prevádzkovej dokumentácie pre vyvíjané riešenia,
- inštalácia, administrácia, optimalizácia a ladenie výkonnosti databázového informačného systému
- návrh a implementácia koncepcií ochrany údajov pred stratou a zneužitím, bezpečnosti dát a riešení v prípade havárií databázových systémov,

- prístup k najnovším technológiám,
- možnosť odborného rastu,
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,

Zasielajte svoje CV v slovenskom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu emailom. Do predmetu správy uvedďte heslo/kód "SQL-DB201611". Na základe predloženého CV Vás následne pozveme na pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika a výpočtová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie v odbore informatika a výpočtová technika,
- schopnosť tímovej spolupráce,
- flexibilita a snaha zvládnuť nové technológie,
- znalosti informačných technológií,

- znalosť technológií RDBMS: ORACLE DB alebo MS SQL výhodou,
- znalosť technológií OS: MS Windows alebo UNIX výhodou,

- minimálne pasívna znalosť anglického jazyka,
- vodičský preukaz skupiny B výhodou,

Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1993. Počas uplynulých rokov sa spoločnosť vypracovala na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT. Viac informáciio spoločnosti nájdete na: http://www.ditec.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DITEC, a.s.
Plynárenská 7/C
821 09 Bratislava
ID: 2796594   Dátum zverejnenia: 3.11.2016