Databázový analytik/programátor MS SQL (Ref. č.: SQL-DB201611)

DITEC, a.s.

Plynárenská 7/C, BBC V, Bratislava; Europa Business Center, Na Troskách 26, 974 01 Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh technickej a systémovej architektúry pre vyvíjané riešenia,
- fyzický návrh databáz,
- vývoj, tvorba, implementácia a testovanie databázových modulov a komponentov
- analýza, návrh a implementácia migrácie a inovácie databázových systémov,
- tvorba vývojárskej - programovej a prevádzkovej dokumentácie pre vyvíjané riešenia,
- inštalácia, administrácia, optimalizácia a ladenie výkonnosti databázového informačného systému
- návrh a implementácia koncepcií ochrany údajov pred stratou a zneužitím, bezpečnosti dát a riešení v prípade havárií databázových systémov,

- prístup k najnovším technológiám,
- možnosť odborného rastu,
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,

Zasielajte svoje CV v slovenskom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu emailom. Do predmetu správy uvedďte heslo/kód "SQL-DB201611". Na základe predloženého CV Vás následne pozveme na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika a výpočtová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie v odbore informatika a výpočtová technika,
- schopnosť tímovej spolupráce,
- flexibilita a snaha zvládnuť nové technológie,
- znalosti informačných technológií,

- znalosť technológií RDBMS: ORACLE DB alebo MS SQL výhodou,
- znalosť technológií OS: MS Windows alebo UNIX výhodou,

- minimálne pasívna znalosť anglického jazyka,
- vodičský preukaz skupiny B výhodou,

Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1993. Počas uplynulých rokov sa spoločnosť vypracovala na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT. Viac informáciio spoločnosti nájdete na: http://www.ditec.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DITEC, a.s.
Plynárenská 7/C
821 09 Bratislava
ID: 2796594   Dátum zverejnenia: 3.11.2016