JAVA/Websphere application and deploy manager

DITEC, a.s.

Miesto práce
Bratislava, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora nasadených JEE aplikácii, riešenie incidentov
• Zodpovednosť za systémové procesy, správa pamäte a jej rozdelenie v JAVE, analýza logov, riešenie vzniknutých chýb, sieťových spojení, vyťaženie procesora, dostupnosť serverov
• Administrácia aplikačných serverov (Websphere)
• Správa databázy - základné incidenty súvisiace s aplikáciou (Oracle/MSSQL)
• Skripting Perl, Shell, základné nastavenia systémov /Windows, Linux/
• Udržiavanie a tvorba administrátorskej a prevádzkovej dokumentácie spravovanej infraštruktúry
• Poskytovanie užívateľskej a technickej podpory
• Komunikácia s klientom; integrácia partnerov a subdodávateľov

- prístup k najnovším technológiám
- možnosť odborného rastu a certifikácie
- výhodné platové podmienky na základe dosiahnutých výsledkov

Zasielajte svoje CV v slovenskom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu emailom. V predmete správy uveďte heslo "Profesia-Websphere"
Na základe predloženého CV Vás následne pozveme na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika a výpočtová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Základy
SQL - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Praktické skúsenosti s administráciou aplikačných serverov (IBM Websphere)
- Základné skúsenosti s vývojom Java
- Praktické skúsenosti s administráciou OS Windows, OS Linux
- Flexibilita, komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme, zodpovednosť, schopnosť samostatne rozhodovať, analytické myslenie

Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1992. Počas uplynulých rokov sa spoločnosť vypracovala na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT. Viac informácii o spoločnosti nájdete na: http://www.ditec.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1714912  Dátum zverejnenia: 14.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou