Doručovateľ reklamných letákov

DISTRIBÚCIA REKLAMNÝCH LETÁKOV

Bratislava, Bratislavský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
29.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doručovanie letákov do poštových schránok domácností v pridelených rajónoch. Doručujú sa bytové a rodinné domy v Bratislavskom kraji (aj v menších obciach).

Pružná pracovná doba - doručujete v čase, ktorý Vám vyhovuje.
Pružné pracovné nasadenie - doručujete tempom, aké Vám vyhovuje.
Doručujete v okolí bydliska alebo kdekoľvek Vám to vyhovuje.
Rýchla výplata - na druhý deň po kontrole.
Možnosť zárobku až do 150 € týždenne.
Letáky Vám prinesie kuriér - nemusíte pre ne nikam chodiť.
Letáky sú malé a jednostranové (A5, A6).
Množstvo letákov na týždeň si môžete vybrať.

V prípade záujmu pošlite e-mail na [email protected] alebo zavolajte na 0919 179 622

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
precíznosť
serióznosť

Distribúcia reklamných letákov do poštových schránok.
ID: 2704374  Dátum zverejnenia: 25.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou