Manipulačný pracovník v logistickom centre v Senci

DSN s. r. o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 5, okres Senec
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Perfektná dochádzka je pre Vás samozrejmosťou? Nechcete pracovať pre agentúry? Rozširujeme náš tím, zamestnajte sa u nás!

Doprava zabezpečná (Dunajská Streda, Vydrany, Mierovo, Zlaté Klasy, Hrubý Šúr, Senec, Galanta, Čierny Brod, Košúty, Sládkovičovo, Dolné Saliby, Horné Saliby, Trstice, Tomašikovo, Vozokany, Čierna Voda, Veľké Úľany, Jelka, Hrubá Borša, Kráľová pri Senci.

-výmena súčiastok LCD panelov
-kontrola opravených panelov
-manipulačné práce vo výrobe
-vybalovanie a balenie
-príprava a ukladanie panelov

Vzhľadom na charakter práce sú pozície vhodnejšie pre mužov.

- 13. plat
- stravné lístky v hodnote 4,20 Eur denne
- príplatok za prácu nadčas 50 % a vo sviatok 100 %
- rôzne finančné bonusy mesačne
- práca na jednu zmenu, PO-PI 7:30-16:30
- firemné oblečenie zadarmo
- možnosť nadčasov
- práca v stabilnej spoločnosti = stabilný príjem
- ponúkame aj pozície v klimatizovanom prostredí
- žiadna pásová robota
- zaškolíme Vás

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo mailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť a zodpovednosť
- dodržiavanie dochádzky
- internet -pokročilý

Spoločnosť DSN s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009 a zaoberá sa opravou LED a LCD panelov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2715722  Dátum zverejnenia: 7.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou