SW Developer Junior a/ alebo Senior

Disig, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš participovať na vývoji projektov a produktov z oblasti informačnej bezpečnosti.
Dostaneš sa k návrhom riešení aj k ich implementácii.
Ponúkame možnosť voľby špecializovať sa na back end, front end alebo databázu, či v konkrétnych technológiách.
Ak si junior – získaš potrebné návyky a zručnosti, budeš mať možnosť odborne rásť pod dohľadom skúseného developera.
Ak si senior – umožníme Ti ďalší odborný rozvoj vo vybranej oblasti/ technológii.

Skúsený developerský tím, tvorivé prostredie, labák a overené postupy.
Odborný rast vrátane potrebných certifikátov.
Súčasťou pohovoru je rýchly neformálny screening, ktorý Ti dá spätnú väzbu, ako si na tom odborne v požadovaných technológiách.

Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite nám CV na adresu [email protected]

Zároveň vás zdvorilo žiadame o priloženie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom na veľké množstvo prijatých CV budeme kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

MUST
- dobrá znalosť programovacích jazykov Java alebo C# na platformách MS Windows, resp. Unix/Linux
- znalosť webových služieb alebo webových technológií
- základná znalosť práce s SQL databázou nejakého typu

OPTIONAL pre seniorskú pozíciu (nie je podmienkou)
- skúsenosť so skriptovacími jazykmi Perl, Python, bash, PowerShell, príp. inými
- skúsenosti s vyššími jazykovými konštruktami (Linq/Lambda/Async/Anotácie)
- skúsenosti s niektorými technológiami (WCF/Axis/EJB/JMS/JQuery/Angular)
- skúsenosti s ORM (EntityFramework/Hibernate)

Do existujúceho tímu hľadáme parťáka/čku, ktorý/á:
- vie a chce riešiť veci samostatne
- rád konzultuje s kolegami
- chce sa vzdelávať v oblasti nových technológií

Inovujeme a modernizujeme elektronické služby.
Spoločnosť Disig, a. s. so sídlom v Bratislave pôsobí na trhu informačných technológií od roku 2006. Vďaka vysokej odbornosti, spoľahlivosti a dostupnosti poskytovaných služieb dnes spoločnosť Disig zaujíma významné postavenie na slovenskom trhu.
Disig, a.s. ako technicky vyspelá a ekonomicky stabilná spoločnosť s pôsobením na Slovensku má jasnú víziu do budúcnosti. Chce sa stať popredným lídrom v oblasti elektronického podpisu a elektronickej identifikácie v krajinách Európskej únie a byť významným poskytovateľom služieb vytvárajúcich dôveru. Dlhodobým investovaním prostriedkov do výskumu a do vývoja vlastných produktov v oblasti kybernetickej bezpečnosti sleduje spoločnosť jasný cieľ - vytvoriť bezpečné a spoľahlivé digitálne prostredie pre svojich zákazníkov.

Okrem veľmi zaujímavého a perspektívneho profesionálneho záberu (trust services, cyber security) pracujeme v priateľskom duchu a naša kultúra je príjemne neformálna. Rastieme prácou - v našich laboch je možné vyskúšať si mnohé nové, a zatiaľ málo známe technológie. Pravidelne sa stretávame i mimopracovne a vieme sa dobre zabaviť :).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2403967  Dátum zverejnenia: 21.1.2016