Teamleader - Bernolákovo (Logistický park VGP)

Dirks Consumer Slovakia GmbH, organizačná zložka

Miesto práce
Bernolákovo
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac1200 základná mzda + 300 pohyblivá zložka mzdy ( v závislosti od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hlavné úlohy:

- Práca s PC s vybranými programami

- Vypĺňanie a odovzdávanie denných reportov

- Organizácia vykládok / nakládok lkw

- Riadenie a rozdelenie úloh zamestnancom a ich kontrola

- Zaškolenie zamestnancov do skladového procesu

- Pomoc so všetkými úlohami na oddelení

- bližšie informácie Vám budú poskytnuté na osobnom pohovore

​- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
​- Zaujímavé finančné ohodnotenie
​- Pri sprostredkovaní zamestnanca odmena 300€
​- Garancia vyplatenia 100 % variabilnej zložky už aj počas skúšobnej doby aj pri nesplnení cieľov
​- MultiSport karta
​- Zľava pri nákupoch u klientov spoločnosti
​- Príspevok na rekreáciu už po 6. odpracovaných mesiacoch
​- Voľba formy príspevku na stravovanie 2x ročne
​- Pitný režim, káva, čaj, iontové nápoje poskytované zdarma pri využívaní stravovacieho systému Edenred
​- Dotácia vybraných druhov jedla v automatoch zo strany zamestnávateľa
​- Hodnota stravnej poukážky vo výške 6,35€ (z toho hodnota finančného príspevku zamestnávateľa 3,99€)
​- Zvýhodnené produkty v UniCredit Bank​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť, dôslednosť, presnosť, flexibilita, skúsenosti v logistike vítané

Logistika / Poradenstvo.
ID: 4591497  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac