Realitný maklér - DirectReal - Prikloňte sa k silnej značke_17. rokov na realitnom trhu

DirectReal

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predali sme viac ako 25.000 nehnuteľnosti a preto aj hľadáme ambicióznych a dynamických kolegov do našich 27 realitných kancelárií po celom Slovensku, ktorí sa chcú stať súčasťou nášho realitného tímu.

Zaujímajú vás reality a neviete ako začať? Je čas pridať sa k nám. V Directreal veríme, že za každým spokojným majiteľom nehnuteľnosti, stojí náš špičkový maklér.

Ste realitný maklér a Nepredávate? MY áno‼️! Vaše veľké ambície si zaslúžia dôveryhodnosť známej značky, prepracovaný systém a podporu v kancelárii.

Budete mať jedinečnú príležitosť pracovať s najnovšími technológiami a nástrojmi, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.
V Directreal sa nezameriavame iba na predaj nehnuteľností, ale tiež na budovanie vzťahov s našimi klientmi. Je to základný kameň nášho úspechu. Budete mať prístup k najlepším tréningom a podpore od nášho skúseného tímu.

Ponúkame vám atraktívne pracovné podmienky:

• Známosť značky Directreal Vám pomôže pri nábere nehnuteľností
• Výborné finančné ohodnotenie
• Prácu v moderných kanceláriách pod vedením skúsených maklérov
• Využívanie firemného dronu, matterportu - skener 3D vizualizácie
nehnuteľnosti s našim zaškoleným pracovníkom
• Inzercia na všetkých platených portálov pre maklérov zdarma
• Možnosť flexibilného pracovného času
• Pravidelné motivačne a odborné školenia a tréningy
• Príležitosť pracovať s výnimočnými dlhoročnými maklérmi
• Teambuildingy, kde stretnete ľudí z rôznych profesných oblastí
• Príležitosť budovať si vzťahy a kontakty na najvyššej úrovni

Ak máte vášeň pre obchodovanie s nehnuteľnosťami a chcete sa stať súčasťou rýchlo rastúcej spoločnosti, neváhajte a kontaktute nás. Pošlite nám životopis na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Kto sme?
Directreal Slovensko je najväčšou slovenskou sieťou realitných kancelárií. Náš úspech je založený na vzájomnej spolupráci, podpore našich členov a dôležitej komunikácii. Naše profesionálne nastavenie priťahuje tých najlepších, ktorí u nás nachádzajú najmodernejšie nástroje, IT systémy, osvedčené postupy a know-how na podporu ich realitného podnikania.
V súčasnosti naše rady tvorí 30 realitných kancelárií po Slovensku a celkovo tím viac ako 130+ realitných maklérov. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2007 a slovenský realitný trh poznáme dokonale. Pridaj sa aj Ty do nášho tímu.

27 kancelárii po Slovensku
130. realitných maklérov
17. ročné skúsenosti

Realitné kancelárie nájdete v týchto mestách:
7x Bratislava
Dunajská Streda
Žilina
Nitra
Sereď
Šaľa
Myjava
Skalica
Šamorín
Senec
Liptovský Mikuláš
Lučenec
Zvolen
Rovinka
Nová Baňa
Trenčín
Šurany
Galanta
Hurbanovo
Nové Mesto nad Váhom
Holíč

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4670952  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac