Manažér realitnej siete (rozvoj a riadenie)

DirectReal

Miesto práce
Žitna 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho vlastne hľadáme?

Hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu na pozíciu manažéra realitnej siete. Za uplynulých 10 rokov sme vybudovali úspešnú realitnú sieť a potrebujeme kvalitnú posilu do nášho tímu. Predpokladáme, že máš skúsenosti s obchodnými rokovaniami, vyjednávaním podmienok, motiváciou ľudí a samozrejme zodpovednosťou za svoju prácu. Ale hlavne máš nápady, ktoré môžu teba aj nás posunúť zase ďalej. Kedže robíme v realitnej oblasti, hladame partnera so skúsenosťami v tomto obore, ale ak si aj z inej brandže a citíš že to dáš? Určite napíš. Nemusíš byť zrovna tlmočník ale anglicky prípadne nemecky by si mal komunikovať. Nevadí ti cestovanie v rámci SR/ČR a baví ťa plniť vlastné ciele.

Náplň práce:
- vedenie pracovných rokovaní s kľúčovými zákazníkmi, partnermi a uzatváranie zmlúv,
- nastavenie a optimalizácia obchodných procesov,
- aktívne získavanie nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich partnerov,
- tvorba plánov, dosahovanie plánovaných výsledkov,
- riešenie úloh a odborných problémov, samostatné rozhodovanie a implementovanie rozhodnutí (obchod, technika alebo výroba),
aktívna i pasívna účasť na výstavách, konferenciách

- nastavenie a vylepšovanie firemných zvyklostí,
- aktívne získavanie nových partnerov a samozrejme starostlivosť o existujúcich partnerov,
riešenie úloh, situácií, ktoré prináša život a samostatné rozhodovanie,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Reality a obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, aktivita, "ťah na bránu"

Prečo práve DirectReal? Na trhu sa pohybuje veľa realitných kancelárií, my Vám ponúkame výnimočnú a jedinečnú firemnú stratégiu. Vychádzame z potreby pomáhať druhým, uskutočňovať ich plány a ciele. Sme silne zákaznícky orientovaní a rovnakú energiu vkladáme aj do tvorby príjemných pracovných podmienok pre našich pracovníkov.
Hovorí za nás aj naše výsledky. Za 10 rokov existencie sme zriadili viac ako 35 kancelárií, pracuje pre nás 180 maklérov a k obojstrannej spokojnosti sme uzavreli viac ako 10000 predajov nehnutelností.
Príďte k nám vyskúšať unikátny spôsob predaja nehnuteľností, založenom na potrebách našich klientovi.

viac info: http://www.directreal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mc. Farlow Group spol. s r.o.
Žitná 1
831 06 Bratislava
ID: 2759273   Dátum zverejnenia: 10.10.2016