Realitný maklér v jedinečnej realitnej sieti Directreal (celé Slovensko)

DirectReal

Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Topoľčany, Zlaté Moravce, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Žilina, Banská Bystrica, Detva, Lučenec, Poltár, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Humenné, Kežmarok, Levoča, Poprad, Snina, Košice, Michalovce, Rožňava, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností za účelom sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu
- Aktívne vyhľadávanie klientov, práca s klientmi spoločnosti
- Sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.
- Vyhľadávanie vyhovujúcich nehnuteľností podľa požiadaviek klientov.
- Vykonávanie obhliadok nehnuteľností, foto-dokumentovanie interiéru a exteriéru.
- Prezentovanie vybraných nehnuteľností klientom.
- Pripravovanie administratívnych podkladov pre uzatvorenie obchodného prípadu.
- Spravovanie a aktualizovanie portfólia nehnuteľností a databázy klientov.

Ak máte chuť sa učiť, ste komunikatívny a ceníte si výzvy, pridajte sa k nášmu tímu.
Zoberte svoj život a príjem do vlastných rúk, u nás nie ste na to sám. Vášmu vzdelaniu venujeme dostatok pozornosti, a Váš úspechu neustále aktívne podporujeme.
Práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, možnosť profesijného rastu, možnosť dlhodobej perspektívy.
Možnosť otvorenia vlastnej pobočky.

Prečo Directreal?
Naše výsledky sú za 8 rokov: 31 kancelárií, 190 maklérov,viac ako 8.000 zrealizovaných obchodných prípadov

Prečo pracovať na živnosť ?

Koľko % zamestnancov na TPP zarába nad 2.000 € a viac mesačne ?

5% (politici, vojaci, policajti, vrcholový športovci a manažéri a pod.)

Koľko % živnostníkov zarába nad 2.000 € a viac mesačne ?

60 % !!!

Sme firma, ktorá získala 3. miesto zo všetkých spoločností v kategórii malé firmy, v hodnotení uchádzačov portálu Profesia.sk, o najlepší výberový proces Recruit Rank Awards 2014 !

DO SPRIEVODNÉHO TEXTU UVEĎTE PROSÍM LOKALITU O KTORÚ MÁTE ZÁUJEM!
Nezáleží na vzdelaní, na veku, na váhe ani na pohlaví ! Záleží na Vás, na Vašich snoch, ktoré Vám pomôžeme premeniť na ciele !

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť práce s PC (Word, Excel, Internet Outlook)
- skúsenosti s obchodnými jednaniami výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, obchodné zručnosti
- aktívna a pozitívne mysliaca osobnosť s chuťou pracovať

Prečo práve DirectReal? Na trhu sa pohybuje veľa realitných kancelárií, my Vám ponúkame výnimočnú a jedinečnú firemnú stratégiu. Vychádzame z potreby pomáhať druhým, uskutočňovať ich plány a ciele. Sme silne zákaznícky orientovaní a rovnakú energiu vkladáme aj do tvorby príjemných pracovných podmienok pre našich pracovníkov.
Hovorí za nás aj naše výsledky. Za 10 rokov existencie sme zriadili viac ako 35 kancelárií, pracuje pre nás 180 maklérov a k obojstrannej spokojnosti sme uzavreli viac ako 10000 predajov nehnutelností.
Príďte k nám vyskúšať unikátny spôsob predaja nehnuteľností, založenom na potrebách našich klientovi.

viac info: http://www.directreal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Direct Real, spol. s r.o.
Žitná 1
831 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Emil Barbuščák
Tel.: 0918 410 660
E-mail: poslať životopis
ID: 2724787   Dátum zverejnenia: 9.5.2017