Účtovníčka/účtovník

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu alebo kolegyňu, ktorý(á) bude oporou finančnému tímu a hlavnej účtovníčke. Hlavným predpokladom pre zvládnutie práce je záujem o samoštúdium (sledovanie aktuálnych právnych predpisov, zmeny v zákonoch a nové trendy v účtovníctve) a vzdelávanie (účasť na školeniach a tréningoch). Ďalej záujem o účtovné „technológie“ (software, import dát, analýza dát na úrovní účtovníctva). Zároveň budete vykonávať aj konkrétne účtovné práce, napríklad:
  • importovanie dokladov (tisícky záznamov denne)
  • účtovanie faktúr a bankových výpisov
  • spracovanie štatistických výkazov
  • aktívne riešenie účtovných a obchodných prípadov
  • ďalšie účtovné práce napr. služobné cesty, pokladňa a pod.

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motivovanosť každého zamestnanca.

Čo ponúkame:

  • stravné lístky nad rámec zákona
  • mesačne darčekové poukážky
  • príspevok na dopravu, doprava zo ZA zabezpečovaná zamestnávateľom
  • dovolenka navyše až do plus 5 dní
  • príspevok do tretieho piliera
  • príspevky v prípade významných životných udalostí
  • systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
  • príspevok na jazykový kurz
  • príspevok na očkovaciu vakcínu proti chrípke
  • zaslanie balíka 1x ročne zdarma

Svoje životopisy v slovenskom alebo anglickom jazyku zasielajte prosím e-mailom na adresu: [email protected] (v predmete správy prosím uvedte: Uctovnik).

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybratých záujemcov.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti DPD SK so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zak. c. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Počet rokov praxe

2

  • vzdelanie s ekonomickým zameraním alebo viac rokov praxe
  • skúsenosti s účtovaním (párovaním) banky
  • pokročilá práca s MS Excel, Word, Outlook
  • časová flexibilita

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 545857  Dátum zverejnenia: 22.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou