HUB Coordinátor/Skladník v Dolnom Hričove - nočná zmena

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
okres Bytča, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • skenovanie, evidencia a manipulácia so zásielkami
  • spolupráca s vedúcim skladu pri plánovaní a údržbe technického vybavenia depa
  • práca na nočnú smenu

  • stabilná práca v medzinárodnej kuriérskej spoločnosti
  • zaučenie na prevádzke v Žiline
  • mladý, dynamicky sa rozvíjajúci kolektív
  • možnosť profesionálneho rastu
  • balík zamestnaneckých výhod

Svoje životopisy v slovenskom alebo anglickom jazyku zasielajte prosím e-mailom na adresu: [email protected] (v predmete správy prosím uvedte: HUB).

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybratých záujemcov.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti DPD SK so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zak. c. 122/2014 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

  • základné počítačové znalosti
  • fyzická zdatnosť
  • platný preukaz na obsluhu VZV a NZV výhodou
  • potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti na výkon práce
  • chuť a ochota pracovať
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, lojalita

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 493978  Dátum zverejnenia: 19.5.2015