OPS administratívny pracovník

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Technická, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac+ odmeny po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa prenajímaných zariadení pre celé Slovensko (evidencia, servis, objednávky, výdaj, príjem, mesačné podklady a štatistiky )
• Príprava, zdokumentovanie a archivácia zmlúv
• Príprava podkladov pre poistenie kuriérskych vozidiel
• Správa skladu spotrebného materiálu
• Objednávanie materiálu, uniformy, pracovné rukavice, reflexné vesty, plombovacie zariadenia
• Evidencia preberacích protokolov, podklady pre re-fakturáciu dopravcom
• Inventárna činnosť
• Podpora Operačnému riaditeľovi pri vedení kvartálnych meetingov supervízorov (zápis počas meetingu, evidovanie a sledovanie akčných bodov)

Pracovná doba : 8:00 - 17:00

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motiváciu každého zamestnanca.

* Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobnostného a profesijného rozvoja formou interných a externých školení. P
* Počas pracovného dňa sa môžeš vzdelávať v anglickom jazyku - individuálna alebo skupinová hodina, online alebo F2F, slovenský lektor alebo Native speaker - čo si vyberieš.
* Po práci je potrebné oddychovať - šport, wellness (Multisport karta) alebo len čítanie kníh (darčekové poukážky).
* A samozrejme ak máš rád/a cestovanie, tak extra 5 dní dovolenky.
* Priateľom, s ktorými sa na cestách zoznámiš, môžeš poslať kopec balíkov za VIP cenu.
* A počas práce alebo oddychu ti budeme prispievať na Tvoju budúcnosť v dôchodkovom veku.
* Na teambuildingoch spoznáš, že sme dynamický tím, ktorí sa zaujíma o #planetazem

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybratých záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • dobrá PC zručnosť
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a precíznosť
  • flexibilita v prípade potreby

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Pálfiová
E-mail: poslať životopis
ID: 2899449  Dátum zverejnenia: 23.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac