Brigádnik na odberné miesto

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Technická 7, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha odberného miesta,
- skenovanie,
- závoz balíkov vozíkom (paleťák) k odbernému miestu-

Brigáda je do 23.12.2016 (vrátane), pracovná doba od pondelka do piatku od 8.00 do 17.00

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

DPD je jedným z vedúcich medzinárodných poskytovateľov prepravných a balíkových služieb. Na slovenský trh preniklo DPD v roku 2002, čím pokračuje v napĺňaní svojho zámeru: získať významný podiel na trhu vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy kusových zásielok aj v strednej a východnej Európe.

Naši zamestnanci sú základom nášho úspechu. DPD neustále hľadá nových, motivovaných a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí môžu prispieť k spoľahlivému fungovaniu našej spoločnosti, a pomôžu udržať špičkový výkon, očakávaný našimi zákazníkmi.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Doprava, logistika

Technická 7
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Volajová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2823939   Dátum zverejnenia: 23.11.2016