Dopravca s vlastnou dodávkou pre medzinárodnú spoločnosť DPD v Košickom kraji

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

  • Miesto práce: Železiarenská 49, 040 15 Košice - Šaca, Košický kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia so zásielkami a doručovanie balíkov pre klientov DPD,
- komunikácia so zákazníkmi,
- doručovanie a vyzdvihovanie listových a balíkových zásielok,
- vedenie sprievodnej dokumentácie k zásielkam,
- podieľanie sa na nakladaní a vykladaní zásielok s dôrazom na ich bezpečné uloženie.
- prijímanie a vydávanie hotovosti za doručené zásielky.

Iné výhody

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti,
- fakturácia podľa výkonu,
- práce len počas pracovných dní,
- dynamický kolektív

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

- pracovný pomer podľa dohody,
- NUTNÁ vlastná dodávka alebo pick up
- organizačné zručnosti,
- orientačný zmysel,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- bezúhonnosť podmienkou,
- komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie,
- predchádzajúce skúsenosti s doručovaním vítané.

DPD je jedným z vedúcich medzinárodných poskytovateľov prepravných a balíkových služieb. Na slovenský trh preniklo DPD v roku 2002, čím pokračuje v napĺňaní svojho zámeru: získať významný podiel na trhu vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy kusových zásielok aj v strednej a východnej Európe.

Naši zamestnanci sú základom nášho úspechu. DPD neustále hľadá nových, motivovaných a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí môžu prispieť k spoľahlivému fungovaniu našej spoločnosti, a pomôžu udržať špičkový výkon, očakávaný našimi zákazníkmi.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Doprava, logistika

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte prosím e-mailom na adresu: kariera@dpd.sk (v predmete je nutné uviesť: DOPRAVCA KE)

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybratých záujemcov.

Po ukončení výberového konania budú podľa zákona 122/2013 Z.z. všetky prijaté životopisy a osobné údaje zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Technická 7
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Volajová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2599216   Dátum zverejnenia: 21.9.2016