Можливість для людей з України

Odborný predajca predajne s prémiovým nábytkom

Dinuk s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
1 400 - 1 750 EUR/mesiacokrem základnej mzdy aj mesačné provízie a odmeny bez hornej hranice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa do nášho tímu!

Ste nadšení pre predaj a máte veľký záujem o svet nábytku a interiérového dizajnu? Máme pre vás dokonalú príležitosť, ako prosperovať a rásť osobnostne aj profesionálne.

O nás:
V Saporini sme hrdí na to, že ponúkame zákazníkom úžasnú kolekciu luxusného nábytku, ktorá premieňa obytné priestory na umelecké diela. Hľadáme dynamického jednotlivca, ktorý sa pripojí k nášmu tímu a prispeje k rastu a úspechu nášho jedinečného showroomu.

Čo ponúkame:
- Mzdu od 1400€ bez skúseností do 1750€ mesačne s praxou v danom odbore + neohraničená variabilná časť mzdy (prémie)
- Pravidelné bonusy podľa obratu
- Intenzívne školenie v oblasti predaja a produktov.
- Príležitosť rásť v oblasti predaja a interiérového dizajnu.
- Motivujúce pracovné prostredie a prémie za dosiahnutie cieľov predaja.
- Inšpirujúce pracovné prostredie obklopené vynikajúcimi luxusnými produktmi.
- Príležitosti osobného a profesionálneho rozvoja.
- Príležitosť byť súčasťou tímu nadšeného pre interiérový dizajn a remeselné spracovanie.

Požiadavky:
- vzdelanie zamerané na dizajn, tvorbu nábytku alebo navrhovanie interiérov je výhodou
- skúsenosti s prácou s grafickými programami na prípravu vizualizácií
- prax v oblasti interiérového dizajnu a predaja nábytku je výhodou
- Vášeň pre interiérový dizajn a skutočné ocenenie pre remeselnú zručnosť.
- Silné komunikačné schopnosti na interakciu so zákazníkmi a poskytovanie vynikajúcich služieb.
- Predchádzajúce skúsenosti s predajom sú výhodou.
- Znalosť angličtiny na komunikačnej úrovni je nevyhnutná
- Motivovaný, cieľavedomý a tímový hráč.
Požiadavky:
- Skúsenosti v oblasti predaja sú vítané, ale poskytneme školenie v oblasti predaja.
- Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni je nutná.
- Výborné komunikačné schopnosti a orientácia na zákazníka.

Náplň práce:
- Aktívny predaj a konzultácie so zákazníkmi v oblasti nábytku.
- Vytváranie a udržiavanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi.
- Poskytovanie vysoko kvalitnej služby zákazníkom a zabezpečenie, aby mali pozitívne nákupné skúsenosti.

Miesto práce: Atrium, Eisteinova 9, Bratislava
Pracovná doba: dlhý/krátky týždeň Pon-Pia 9:00 - 19:00, Sob 10:00-18:00
Začiatok práce: Ihneď po výbere vhodného kandidáta

Ak ste pripravený vydať sa na obohacujúcu cestu a prispieť do sveta predaja nábytku, budeme radi, ak sa nám ozvete! Kontaktujte nás a naplánujte si pohovor a predveďte svoje nadšenie pre dizajn a predaj.

Svoju výplatu si ovplyvníte vy sami. Z čoho sa skladá?

* základná/fixná mzda

* variabilná časť mzdy - môže tvoriť aj viac ako polovicu tvojej výplaty v závislosti od toho, aká/ý si úspešná/ý v predaji - bez horného limitu

Navyše ponúkame:
• vzdelávanie a koučovanie na pracovisku
• možnosť profesionálneho rastu
• príjemný kolektív
• atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky

Informácie o výberovom konaní

časť pohovoru bude v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Virtuálna registračná pokladnica VRP - Mierne pokročilý
Interierový dizajn - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

predajca

Počet rokov praxe

1

• orientácia na dosahované výsledky
• vynikajúce obchodné a komunikačné schopnosti
• tímový duch
• precíznosť (presnosť)
• príjemný vzhľad

Naša spoločnosť ponúka kvalitný na mieru vyrábaný dizajnový nábytok hlavne z Talianska. Sme exkluzívnym distribútorom viacerých popredných renomovaných značiek zo sveta nábytku. Našim hlavným cieľom je poskytovať zákazníkovi individuálny nadštandardný servis a poradenstvo a naozaj kvalitný dizajnový tovar svetových značiek.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4699828  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac