Špecialista finančného oddelenia

Diners Club CS, s.r.o.

Miesto práce
Námestie Slobody 11, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia zahŕňa najmä nasledovné pracovné úlohy:
- vedenie podvojného účtovníctva
- asistencia pri príprave / zostavovanie rozpočtov, plánov a odhadov (budgeting, forecasting)
- spracovanie domáceho a zahraničného clearingu/settlementu platobných operácií
- evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- vedenie pokladne
- evidencia a spracovanie reklamácií platobných operácií držiteľov kreditných kariet - komunikácia s držiteľom platobnej karty (klientom) aj prijímateľom platobnej karty / prevádzkovateľom POS terminálu/bankomatu
- príprava bankových prevodných príkazov
- výkazníctvo, štatistiky
- asistencia pri audite
- analýza dát
- spracovanie a priradenie splátok držiteľov kreditných kariet
- krátkodobý cash management, zabezpečenie denného fundingu
- komunikácia s organizačnou zložkou v Prahe, ČR

- zaškolenie na pracovnú pozíciu
- výhodné zázemie pre externého študenta
- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, iniciatívy a schopností
- teambuildingové aktivity
- plne hradené stravné lístky
- zabezpečený pitný režim - káva (espresso, instantná), čaje, pitná voda (sýtená, nesýtená)
- práca v kancelárii (nie open space)
- hradenie rekreačných a športových aktivít zo sociálneho fondu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Pobočka spoločnosti vydávajúcej prvú kreditnú kartu na svete. Hlavnou činnosťou na Slovensku je vydávanie a správa kreditných kariet Diners Club pre súkromných a korporátnych klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2233669  Dátum zverejnenia: 29.10.2015