Zodpovedný farmaceut (polovičný úväzok)

DINERAS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 504/60A, Nitriansky kraj, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosti vyplývajúce z povinností odborného zástupcu pre veľkodistribúciu liekov a zdravotníckych potrieb v zmysle platnej legislatívy, najmä zákona č. 362/2011 Z.z. o liekoch a zdravotníckych pomôcok a vyhlášky MZ SR č. 128/2012 Z.z. v aktuálnom znení, a to hlavne:
• Zavádza a udržiava systém riadenia kvality
• vykonáva dohľad a odborný dozor nad dodržiavaním požiadaviek správnej veľkodistribučnej praxe, logistikou liekov, ich správnym uchovávaním a skladovaním, nad zabezpečením procesu registrácie liekov a zdravotníckych pomôcok distribuovaných spoločnosťou,
• zodpovedá za okamžité stiahnutie liekov, ktoré vyplýva z pokynov uverejnených v Správach o kvalite liečiv ŠUKL,
• zodpovedá za zabezpečenie overenia každého dodávateľa, za účinné riešenie reklamácií zo strany zákazníkov, evidenciu ohrozených šarží liekov,
• vedie záznamy o delegovaných úlohách
• rozhoduje likvidácii vrátených, odmietnutých, stiahnutých alebo falšovaných liekov, schvaľuje vrátenie liekov do predajných zásob
• zodpovedá za dodržiavanie skladovacích a prepravných podmienok vzťahujúcich sa na lieky v osobitnom režime
• zodpovedný odborný zástupca zodpovedá za priebežné opravy a dopĺňanie cenníkov podľa záväzných zmien a doplnkov, za vykonávanie a správnosť vedenia záznamovej evidencie k prepisovej dokumentácii, za samoinšpekciu, ktorá sa vykonáva v súlade s plánom samoinšpekcie,
• vykonáva a plní ďalšie úlohy súvisiace s dohodnutým druhom práce podľa pokynov priameho nadriadeného – konateľa spoločnosti.

služobný telefón
stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy prosím zasielajte na: [email protected]

Prosíme, aby každý uchádzač uviedol vo svojom životopise súhlas so spracovaním osobných údajov:

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Dineras Slovakia, s.r.o., Nitra. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia, farmaceutická atestácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Komunikačné schopnosti,
- Znalosť legislatívy,
- Skúsenosti z oblasti farmácie a distribúcie liekov sú podmienkou
- Prax v distribučnej spoločnosti výhodou
- Prax v oblasti minimálne 3 roky
- aktívny prístup

veľkodistribúcia liečiv

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3162939  Dátum zverejnenia: 17.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou