Samostatný účtovník

DINERAS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 504/60A, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva spoločnosti
• Vykonávanie úhrad záväzkov
• Spracovanie podkladov k daňovému priznaniu k dani z pridanej hodnoty a súhrnnému výkazu, spracovanie daňových priznaní a súhrnných výkazov
• Spracovanie ročnej účtovnej uzávierky, spracovanie podkladov k dani z príjmu právnickej osoby a daňové priznanie k dani z príjmu právnickej osoby
• Spracovanie podkladov a daňové priznanie k dani z motorových vozidiel
• Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy, spracovanie mesačných výkazov pre sociálnu poisťovňu a zdravotné poisťovne, ELDP, spracovanie prehľadov a hlásení o dani zo závislej činnosti
• Podieľanie sa na tvorbe interných smerníc týkajúcich sa účtovníctva.
• Reporting do zahraničia a nadriadenému pracovníkovi podľa príkazov nadriadeného pracovníka
• Efektívna spolupráca s ostatnými členmi tímu spoločnosti
• Dodržiavanie interných predpisov spoločnosti podľa pokynov nadriadeného
• Vykonávanie a plnenie ďalších úloh súvisiacich s dohodnutým druhom práce podľa pokynov priameho nadriadeného

- zázemie nadnárodnej spoločnosti
- pravidelné odborné školenia - profesijný rast
- atraktívne platové podmienky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, učtovníctvo, mzdy , personalistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Základy
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Odborná samostatnosť , prehľad , precíznosť , proaktivita , komunikatívnosť , zodpovednosť

veľkodistribúcia liečiv

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2989224  Dátum zverejnenia: 28.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou