Vedúci obchodného tímu

DIN - TECHNIK spol. s r.o.

Blatná na Ostrove 199, 930 32 Blatná na Ostrove, Nitriansky kraj, Bratislava, okres Pezinok, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Trnava, okres Komárno, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Upresnený počas pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vedenie obchodného oddelenia v spoločnosti
- Riadenie, vedenie a motivácia obchodných zástupcov
- Nastavenie procesov a stanovenie úloh v rámci divízie obchodu
- Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja
- Kontrola a stanovenie štatistík pre obchodných zástupcov
- Riadenie oddelenia marketingu
- Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja
- Kontrola činností obchodných zástupcov a ich plánovania
- Príprava a kontrola cenových kalkulácií a ponúk
- Účasť na obchodných stretnutiach a komunikácia so zákazníkom

- Práca v modernom a dynamickom prostredí
- Práca v stabilnej spoločnosti a v mladom kolektíve
- Flexibilný pracovný čas
- Fixná mzda + osobné ohodnotenie + variabilná zložka + odmena za splnenie obratu
- Možnosť odborného vzdelávania
- Možnosť práce Home Office

Miesto pracoviska - office sa nachádza v Blatnej na Ostrove.

Ak Vás pozícia zaujala, zašlite svoj životopis prostredníctvom e-mailu na [email protected].

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie. Z časových dôvodov nemôžeme kontaktovať každého uchádzača

Za porozumenie ďakujeme!
DIN-TECHNIK spol. s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné alebo technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti v oblasti obchodu s vedením obchodných zástupcov sú podmienkou
- Skúsenosti s nastavením procesov a obchodnej stratégie sú podmienkou
- Znalosti v oblasti plánovania a kontroly sú podmientkou
- Predajné a komunikačné zručnosti sú podmienkou
- Komunikatívnosť a otvorenosť
- Dynamickosť a samostatnosť

Už 26 rokov dennodenne pomáhame naším zákazníkom. Chceme byť stále lepší a patriť medzi vedúce spoločnosti na Slovensku aj v zahraničí, preto staviame na zamestnancoch, ktorí toto nadšenie zdieľajú a chcú ísť touto cestou s nami. Našich zamestnancov si vážime. Pripravili sme systém, v ktorom je cieľom profesijný rozvoj, rast a spokojnosť každého z nás a spolu sme si aj oporou v ťažkých chvíľach.
Dlhodobo sa sústreďujeme na vysokú pridanú hodnotu v prospech našich zákazníkov, takže hľadáme kolegov, ktorí idú za našimi a svojimi cieľmi. Ak máš rád hry, si typ človeka, ktorý sa rád stará, pomáha kolegom, obchodným partnerom a dokážeš s nimi budovať dlhodobú spoluprácu, pozeráš sa na veci, analyzuješ a hľadáš najlepšie riešenia a chceš sa stať súčasťou unikátnej spoločnosti, ktorá je na vlne úspechu, hľadáme práve Teba!

Teraz je tvoj čas.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3154479  Dátum zverejnenia: 8.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Upresnený počas pohovoru