Obchodný zástupca technického smeru

DIN - TECHNIK spol. s r.o.

Dunajská Streda, Galanta, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Banskobystrický kraj, Banská Štiavnica, Krupina, Lučenec, Veľký Krtíš
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Fix + variabilná zložka + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* predaj produktov a služieb technického zamerania v oblasti pohonov
* starostlivosť o existujúcich zákazníkov, technické poradenstvo a podpora existujúcim zákazníkom
* vyhľadávanie nových zákazníkov, vedenie vlastnej databázy
* aktívna práca v teréne, mapovanie regiónu, oslovenie potenciálnych klientov
* tvorba cenových kalkulácií a ponúk

* Práca prostredníctvom home office a práca v teréne
* Práca v mieste bydliska a v regióne v mieste bydliska
* Zaujímavé a motivačné finančné ohodnotenie
* Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
* Možnosť odborného rastu a ďalšieho vzdelávania
* Hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú

Žiadosť spolu s profesným životopisom, prosím, zasielajte e-mailom na mikus@din-technik.sk. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov! Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchodný zástupca
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Znalosť technickej dokumentácie je veľkou výhodou!
* Znalosť cudzích jazykov výhodou
* Komunikačné zručnosti
* Technické myslenie
* Obchodné myslenie
* Logické myslenie
* Ochota učiť sa nové veci
* Výborné vyjednávacie skúsenosti

Výrobno obchodná spoločnosť. Spoločnosť DIN-TECHNIK, spol. s r.o., vznikla ako obchodná spoločnosť na slovenskom trhu v máji 1996 so sídlom v Bratislave.
Medzi hlavné produktové divízie, ktorými sa spoločnosť zaoberá patria:
1. NÁRADIE A SPOTREBA - elektrické, pneumatické a komunálne náradie, technická chémia, rezný a brúsny materiál, osobná hygiena a pod.
2. TRANSPORT A POHONY - zubové a ploché remene, remenice, dopravníkové a pohonové pásy, reťaze, reťazové kolesá a pod.

Blatná na Ostrove 199
930 32 Blatná na Ostrove
ID: 2625828   Dátum zverejnenia: 22.9.2016