Obchodný zástupca - špecialista na pohonové elementy

DIN - TECHNIK spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* aktívna starostlivosť o zákazníkov
* získavanie nových zákazníkov
* predaj produktov sekcie pohonové elementy (dopravníkové a pohonové pásy, zubové a klinové remene, remenice, reťaze, reťazové kolesá a pod.)

Ponúkame tvrdú prácu v etickom prostredí a spravodlivé a férové ohodnotenie. Prácu v spoločnosti, ktorá zavádza novú organizáciu práce a je otvorená novým nápadom a návrhom, mladý kolektív, možnosť odborného rastu, mesačné porady, úvodné zaškolenie + školenia počas roka.

Žiadosť spolu s profesným životopisom, prosím, zasielajte e-mailom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme od kolegov spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, vytrvalosť a úplne dokončené úlohy. Máme vypracovaný systém aktívnej kontroly činnosti a vyžadujeme denné správy od kolegov, preto práca je určená len pre uchádzačov s vážnym záujmom o tvrdú a vytrvalú prácu!

Už 26 rokov dennodenne pomáhame naším zákazníkom. Chceme byť stále lepší a patriť medzi vedúce spoločnosti na Slovensku aj v zahraničí, preto staviame na zamestnancoch, ktorí toto nadšenie zdieľajú a chcú ísť touto cestou s nami. Našich zamestnancov si vážime. Pripravili sme systém, v ktorom je cieľom profesijný rozvoj, rast a spokojnosť každého z nás a spolu sme si aj oporou v ťažkých chvíľach.
Dlhodobo sa sústreďujeme na vysokú pridanú hodnotu v prospech našich zákazníkov, takže hľadáme kolegov, ktorí idú za našimi a svojimi cieľmi. Ak máš rád hry, si typ človeka, ktorý sa rád stará, pomáha kolegom, obchodným partnerom a dokážeš s nimi budovať dlhodobú spoluprácu, pozeráš sa na veci, analyzuješ a hľadáš najlepšie riešenia a chceš sa stať súčasťou unikátnej spoločnosti, ktorá je na vlne úspechu, hľadáme práve Teba!

Teraz je tvoj čas.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2208671  Dátum zverejnenia: 4.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + variabilná zložka