Network & System Engineer

NTT Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Jozefa Hagaru 9, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

► Na základe požiadaviek zákazníka, vykonáva na diaľku/na mieste zmeny v nastavení užívateľských a systémových parametrov komunikačných sietí a systémov
► Poskytuje základnú technickú asistenciu zákazníkom na dané systémy
► Vykonáva diagnostiku komunikačných zariadení a rieši vzniknuté technické problémy
► Eskaluje problémy na technického experta
► Príjíma požiadavky zákazníkov a zabezpečuje ich riešenie
► Zodpovedá za dodržiavanie požadovaných reakčných dôb a/alebo SLA parametrov, v zmysle definovaného rozsahu a parametrov jednotlivých balíkov služieb pre daných zákazníkov
► Vykonáva záznam/reporting stavu riešenia v aplikácii a informuje zákazníka
► Udržiava aktuálnu konfiguračnú zákaznícku databázu
► Stanovuje potrebné náhradné diely pre zásahy na mieste u zákazníka, určuje rozsah prác na mieste zásahu a zabezpečuje podporu pracovníka na mieste zásahu, príp. samostatne vykonáva zásah na mieste
► Na základe dohodnutých podmienok v objednávke alebo zmluve a detailného dizajnu, vykonáva inštaláciu a konfiguráciu zariadení (LAN, Call Manager, IP telefóny, atď.)
Požadovaná certifikácia na úrovni CCNA
► Komunikuje so zákazníkom za účelom zistenia detailných konfiguračných podkladov
► Vykonáva testovanie a akceptačné testy
► Zodpovedá za dodržiavanie firemných procesov a pracovných postupov

► odborný a personálny rozvoj
► práca v medzinárodnej spoločnosti
► výhodné pracovné a platové podmienky
► práca s najnovšími technológiami
► zaujímavý sociálny program

V prípade záujmu o zaradenie do výberového konania, zašlite prosím Váš životopis v slovenskom (anglickom) jazyku na uvedenú e-mailovú adresu. Vo vašej žiadosti, životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas so spracovaním vašich osobných údajov:
Týmto udeľujem súhlas podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov spoločnosti Dimension Data Slovakia, s.r.o. , so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, profesijnom životopise, na účely spracúvania osobných údajov v evidencii uchádzačov o zamestnanie na dobu 60 dní odo dňa prijatia žiadosti. Práva osoby, ktorej osobné údaje sa spracúvajú, sú upravené v § 28 a násl. zákona č. 122/2013 Z. z.

Spätne oslovíme iba vybratých kandidátov.
Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie, IT zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
UNIX/Linux - Základy
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
VMware ESX - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

► znalosť Cisco smerovačov, Call Managera
► certifikácia na úrovni CCNA
► znalosti z oblasti virtualizácie v prostredí VMware
► znalosť OS - Microsoft
► znalosti z oblastí komunikačných systémov a/alebo IT architektúr, dátových sietí
► veľmi dobré ovládanie PC, Office aplikácií a pod.
► komunikatívnosť, zákaznícka orientácia,
► schopnosť schopnosť pracovať v tíme, proaktívnosť
► odborná prax – výhodou je prax v oblasti správy dátových sietí a/alebo IP telefónie

NTT patrí k popredným globálnym poskytovateľom inovatívnych technologických služieb a riešení. Spolupracujeme s organizáciami po celom svete a našim hlavným cieľom je prinášať firmám technologické riešenia, vďaka ktorým je možné dosahovať tie najlepšie výsledky. NTT získala za investovanie do vzdelávania a rozvoja svojich zamestnancov ocenenie Global Top Employer. Viac informácii na: services.global.ntt

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2425035  Dátum zverejnenia: 8.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou