Speaker / ženský hlasový talent / dabérka

Dimas s.r.o

Miesto práce
DIMAS s.r.o. Vajnorská 105, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uchádzačka musí spĺňať kritérium správneho bezchybného hlasového
prejavu nahovorenia textu v rámci pravidiel prednesu výslovnosti slovenského jazyka.
Vítame skúsenosť s prácou s „mikrofónom“, literárnym prednesom, či skúsenosť hlasovej prezentácie na rôznych prednáškach.
Uchádzačka musí byť k dispozícii v priebehu septembra 2015 na intenzívne nahrávanie v našom Bratislavskom štúdiu a takisto najbližšieho pol roka pri realizácii ďalších fáz projektu.

Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Flexibilný pracovný čas.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ženský hlas /vek 22-35/
Uprednostňujeme telefonický kontakt.

DIMAS ponúka celý rad analógových a digitálnych služieb pre nahrávanie zvuku, hudby, slova, dabingu, postprodukciu, mastering a úpravu zvuku a videa.
Postprodukčné štúdiá umožňujú komplexný servis vrátane zvukového designu, nahrávania postsynchrónov, výroby rozhlasových a televíznych spotov, dokumentov, audiokníh, zvukových knižníc… Máme vlastnú databázu zvukových efektov a hudobnú knižnicu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2241310  Dátum zverejnenia: 2.9.2015