Senior consultant v oblasti nehnuteľností v obchodnej spoločnosti (Ref. č.: 201704)

DIMARKO REAL, s.r.o.

Miesto práce
Odborárska 52, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude zodpovedať za nasledujúce úlohy:
- sledovanie nehnuteľností na dražobných portáloch
- oceňovanie podľa prílohy č. 3 vyhlášky, kde je aj definovaná všeobecná hodnota
- stanovenie predajnej ceny a komunikácia s partnerskými realitnými kanceláriami.
Doplňujúce činnosti:
- preverenie tiarch a iných náležitostí na kupovanej nehnuteľnosti
- na základe analýzy potenciálu danej nehnuteľnosti (ne)odporúča kúpu
- zastrešenie odbornej administratívnej agendy v súvise s kúpou nehnuteľnosti
- podpora obchodného tímu, schopnosť pracovať samostatne
- vyhľadanie a spracovanie si potrebných dokumentov, ktoré znalcovi slúžia ako podklad pre vypracovanie znaleckého posudku.
- vykonávať obhliadky. Fyzická obhliadka nehnuteľností.
- vykonávať znaleckého posudku.

- mobilný telefón aj na súkromné účely
- bonusový systém odmeňovania
- dlhodobá a stabilná práca s možnosťou sebarealizácie
- nápoje zadarmo na pracovisku

V prípade záujmu o zaradenie do výberového procesu zašlite svoj životopis spolu s motivačným listom na dole uvedenú emailovú adresu. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí svojimi skúsenosťami vyhovujú hľadanému profilu. Ostatným kandidátom ďakujeme za záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2017 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

znalec, stavbár

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - expert
Microsoft Word - expert

Vodičský preukaz

B

- priama skúsenosť s naceňovaním nehnuteľností
- skúsenosť s kúpou a predajom nehnuteľností je výhodou
- znalosť právnej problematiky v oblasti nehnuteľností výhodou
- orientácia v znaleckých posudkoch
- schopnosť odhadnúť cenu nehnuteľnosti na základe samostatného prieskumu v rôznych regiónoch
- proaktívny prístup k práci, schopnosť samostatnej práce
- zvládanie vysokého pracovného tempa
- energický, motivovaný človek
- ovládanie vyhľadávania v kataster portály - nutné
- práca s PC
- skúsenosti stavby vedúceho výhodou
- pečiatka nie je nutná, nutné sú skúsenosti

Spoločnosť DIMARKO Real je expandujúcou spoločnosťou na trhu s realitami. Zaoberá sa nákupom nehnuteľností na dražbe alebo od súkromných osôb a ich následnom predaji.

Adresa spoločnosti

DIMARKO Real, s. r. o.
831 02 Bratislava-Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Gräffinger
E-mail: poslať životopis
ID: 2830060   Dátum zverejnenia: 12.4.2017