Zástupca riaditeľa v obchodnej spoločnosti na trhu s realitami (Ref. č.: 022017)

DIMARKO REAL, s.r.o.

Miesto práce
Odborárska 52, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme nových kolegov, ktorí budú zodpovedať za nasledujúce úlohy:
- sledovanie nehnuteľností na dražobných portáloch
- stanovenie predajnej ceny a komunikácia s partnerskými realitnými kanceláriami.
- preverenie tiarch a iných náležitostí na kupovanej nehnuteľnosti
- poznanie trhu a aktívne vyhľadávanie nehnuteľností
- starostlivosť o klientov a špičkový prístup
- práca s databázou
- zastrešenie odbornej administratívnej agendy v súvise s kúpou nehnuteľnosti
- následná ponuka skúpených nehnuteľností zmluvným realitným agentúram
- komunikácia a riešenie náležitosti s dodávateľmi energií, miestnymi úradmi, správcami, katastrom, dražobnými spoločnosťami, realitnými kanceláriami, poisťovňami
- podpora obchodného tímu, schopnosť pracovať samostatne
- administratívne zastrešenie kúpy a predaja nehnuteľností našou spoločnosťou
- fyzická obhliadka nehnuteľnosti občasne
- podpora teamu realitnej kancelárie
- zastúpenie riaditeľa v jeho neprítomnosti

- mobilný telefón aj na súkromné účely
- bonusový systém odmeňovania
- dlhodobá a stabilná práca s možnosťou sebarealizácie
- nápoje zadarmo na pracovisku

V prípade záujmu o zaradenie do výberového procesu zašlite svoj životopis s motivačným listom na dole uvedenú emailovú adresu. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí svojimi skúsenosťami vyhovujú hľadanému profilu. Ostatným kandidátom ďakujeme za záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.3.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, stavebníctvo, reality

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - expert
Microsoft Outlook - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax 3 roky v práve alebo v realitách nutná
- prax s dražbami výhodou
- priama skúsenosť s kúpou a predajom nehnuteľností je výhodou
- znalosť právnej problematiky v oblasti nehnuteľností výhodou
- orientácia v znaleckých posudkoch
- orientácie v LV a katastrálnych mapách
- proaktívny prístup k práci, schopnosť samostatnej práce, energický človek, kreatívny
- zodpovednosť za zverené úlohy
- prozákazníci prístup
- kandidát zo zmyslom pre obchod a zisk
- ovládanie vyhľadávania v kataster portály - nutné
- práca s PC - nutné
- chuť pracovať
- práca na stavbách a skúsenosti so stavbami výhodou

Spoločnosť DIMARKO Real je expandujúcou spoločnosťou na trhu s realitami. Zaoberá sa nákupom nehnuteľností na dražbe alebo od súkromných osôb a ich následnom predaji.

Adresa spoločnosti

DIMARKO Real, s. r. o.
831 02 Bratislava-Nové Mesto
ID: 2829132   Dátum zverejnenia: 9.2.2017