Zástupca riaditeľa v spoločnosti obchodujúcej s realitami

DIMARKO REAL, s.r.o.

Miesto práce
Odborárska 52, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude zodpovedať za nasledujúce úlohy:
- podpora teamu realitnej kancelarie
- zastúpenie riaditeľa v jeho neprítomnosti
- sledovanie nehnuteľností na dražobných portáloch
- stanovenie predajnej ceny a komunikácia s partnerskými realitnými kanceláriami.
- preverenie tiarch a iných náležitosti na kupovanej nehnuteľnosti
- poznanie trhu a aktívne vyhľadávanie nehnuteľností
- starostlivosť o klientov a špičkový prístup
- práca s databázou
- zastrešenie odbornej administratívnej agendy v súvise s kúpou nehnuteľnosti
- následná ponuka skúpených nehnuteľností zmluvným realitným agentúram
- komunikácia a riešenie náležitosti s dodávateľmi energií, miestnymi úradmi, správcami, katastrom, dražobnými spoločnosťami, realitnými kanceláriami, poisťovňami
- podpora obchodného tímu, schopnosť pracovať samostatne
- administratívne zastrešenie kúpy a predaja nehnuteľností našou spoločnosťou
- fyzická obhliadka nehnuteľnosti občasne

- mobilný telefón aj na súkromné účely
- bonusový systém odmeňovania
- dlhodobá a stabilná práca s možnosťou sebarealizácie
- nápoje zadarmo na pracovisku

V prípade záujmu o zaradenie do výberového procesu zašlite svoj životopis s motivačným listom na dole uvedenú emailovú adresu. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí svojimi skúsenosťami vyhovujú hľadanému profilu. Ostatným kandidátom ďakujeme za záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - expert
Microsoft Outlook - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax 3 roky v stavebníctve alebo realitách
- priama skúsenosť s kúpou a predajom nehnuteľností je výhodou
- znalosť právnej problematiky v oblasti nehnuteľností výhodou
- orientácia v znaleckých posudkoch
- proaktívny prístup k práci, schopnosť samostatnej práce, energický človek, kreatívny
- zodpovednosť za zverené úlohy
- prozákazníci prístup
- kandidát zo zmyslom pre obchod a zisk
- ovládanie vyhľadávania v kataster portály - nutné
- práca s PC - nutné
- chuť pracovať
- práca na stavbách a skúsenosti so stavbami výhodou

Spoločnosť DIMARKO Real je expandujúcou spoločnosťou na trhu s realitami. Zaoberá sa nákupom nehnuteľností na dražbe alebo od súkromných osôb a ich následnom predaji.

Adresa spoločnosti

DIMARKO Real, s. r. o.
831 02 Bratislava-Nové Mesto

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2829132   Dátum zverejnenia: 28.11.2016