InterNET, Claude MoNET, Microsoft .NET (C# vývojár)

DIMANO, a. s.

Prievozská 14, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
2 000 EUR/mesiacTPP od 2 000€/mesiac. Konečná suma závisí od znalostí a skúseností vybraného kandidáta (+ odmeny viazané na výsledky práce).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme stabilná slovenská IT firma, ktorá sa venuje vývoju vlastnej digitálnej platformy NUNTIO a dodávaniu aplikačných riešení vybudovaných na tejto digitálnej platforme. Projekty nám pribúdajú, preto potrebujeme posilniť náš tím skúsených vývojárov o nové tváre a hlavné schopné ruky. Ak máš za sebou skúsenosti s vývojom aplikácií a máš záujem sa v tejto oblasti zdokonaľovať a posúvať ďalej, neváhaj sa nám ozvať a pracuj v našom tíme šikovných kolegov a kolegýň - programátori, konzultanti, testeri a implementátori.

Tvoja náplň práce na pozícii C# developer - vývoj webových aplikácií pre riadenie biznis procesov bude zahŕňať:
- Vývoj komponentov digitálnej platformy NUNTIO a webových aplikácií pre správu dokumentov, správu biznis procesov, formulárových systémov a IoT
- Implementácia softvérového riešenia na základe písomnej technickej špecifikácie
- Odstraňovanie chýb nájdených počas testovania
- Podpora prevádzky riešenia po nasadení do produkčného prostredia

Vyvíjané aplikácie sú určené najmä pre stredné a veľké organizácie.

- Flexibilný pracovný čas
- Čiastočný home office (2 dni v týždni práca vo firme, 3 dni práca z domu)
- Žiaden dress code
- Stolný futbal na pracovisku
- Dvakrát ročne celofiremný teambuilding
- Každoročná ochutnávka vín s večerou
- Externé odborné školenia (vrátane certifikácie)
- Individuálny prístup vedúcich pracovníkov ku každému zamestnancovi
- Neanonymné pracovné prostredie vhodné na osobný rozvoj
- Možnosť prinášať vlastné nápady do praxe
- Dôraz na otvorenú firemnú kultúru - priama komunikácia s riaditeľom (majiteľom) spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Vo svojom profesnom životopise prosím uveďte aj:
– možný dátum nástupu
– očakávaný nástupný plat
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich reakcie, no vzhľadom na ich počet budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

Potrebná je znalosť:
– C# - pokročilý
– SOAP/REST services – pokročilý
– MVC – pokročilý
– jQuery – pokročilý
– XML/JSON - pokročilý
– WCF - základy
– EntityFramework – základy

Výhodou je znalosť:
- .NET Core, Entity Framework Core
- LESS
- SQL (T-SQL), PostgreSQL

Sme stredne veľká znalostná spoločnosť v oblasti IT s takmer rodinnou atmosférou a zmyslom pre ľudský prístup k povinnostiam a zodpovednosti voči kolegom. Zameriavame sa na vývoj vlastnej digitálnej platformy NUNTIO a dodávanie aplikačných riešení vybudovaných na tejto digitálnej platforme. Už viac ako 30 rokov sa venujeme správe a riadeniu biznis informácií, procesov a dokumentov. Prinášame konzultačné služby, produkty vlastného vývoja (Java, ASP.NET) a dodávku a servis bankových zariadení. Našim cieľom je dodávať moderné udržateľné riešenia pre zákazníka a formovať angažovanú udržateľnú firmu pre nás. Sme kolektív normálnych ľudí. Vyznáme sa vo svojom odbore, máme rodiny a záľuby. Zodpovedne sa staviame k práci, ku kolegom a okolitému prostrediu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Paulína Olexová
E-mail: poslať životopis
ID: 3292094  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac