Priniesť porozumenie medzi IT a biznisom

DIMANO, a. s.

Prievozská 14, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 000 EUR/mesiacod 2 000 €, konečná suma závisí od znalostí a skúseností vybraného kandidáta (+ odmeny viazané na výsledky práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme stabilná slovenská IT firma, ktorá sa venuje vývoju vlastnej digitálnej platformy NUNTIO a dodávaniu aplikačných riešení vybudovaných na tejto digitálnej platforme. Projekty nám pribúdajú, preto potrebujeme posilniť náš tím skúsených analytikov o nové tváre a hlavné schopné ruky. Ak máš záujem sa v tejto oblasti zdokonaľovať a posúvať ďalej, neváhaj sa nám ozvať a pracuj v našom tíme šikovných kolegov a kolegýň - analytici, programátori, testeri a konfigurátori.

Tvoja pracovná náplň na pozícii biznis analytik bude zahŕňať:
Analýza
– analýza predpokladov nasadenia informačného systému u zákazníka (tvorba analytických a projektových dokumentov)
Návrh
– návrh riešenia IS pre zákazníka
– formulácia zadania pre realizačný tím
Konzultácie
– aktívna komunikácia a vyjednávanie so zákazníkmi
– poskytovanie poradenských a konzultačných služieb zákazníkovi, podpora produkčnej prevádzky
– príprava dokumentácie
Podpora realizačného tímu
– podpora nasadenia IS u zákazníka

– flexibilný pracovný čas
– služobný automobil
– služobný notebook
– služobný mobil
– čiastočný home office (2 dni v týždni práca vo firme, 3 dni práca z domu)
– stolný futbal na pracovisku
– dvakrát ročne celofiremný teambuilding
– raz ročne ochutnávka vín s večerou
– externé odborné školenia vrátane certifikácie
– individuálny prístup vedúcich pracovníkov ku každému zamestnancovi
– neanonymné pracovné prostredie vhodné na osobný rozvoj
– možnosť prinášať vlastné nápady do praxe
– priama komunikácia s riaditeľom (majiteľom) spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich reakcie, no vzhľadom na ich veľký počet budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT,technické,ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

– zodpovednosť
– samostatnosť
– cieľavedomosť
– analytické schopnosti; procesná analýza a návrh riešenia v rozsahu časti projektu
– komunikačné a vyjednávacie zručnosti
– schopnosť motivovať realizačný tím
– certifikát v oblasti projektového manažmentu výhodou
– prax na podobnej pozícii vítaná
- výhoda: skúsenosti z oblasti DMS, WF a správy registratúry

Sme stredne veľká znalostná spoločnosť v oblasti IT s takmer rodinnou atmosférou a zmyslom pre ľudský prístup k povinnostiam a zodpovednosti voči kolegom. Zameriavame sa na vývoj vlastnej digitálnej platformy NUNTIO a dodávanie aplikačných riešení vybudovaných na tejto digitálnej platforme. Už viac ako 30 rokov sa venujeme správe a riadeniu biznis informácií, procesov a dokumentov. Prinášame konzultačné služby, produkty vlastného vývoja (Java, ASP.NET) a dodávku a servis bankových zariadení. Našim cieľom je dodávať moderné udržateľné riešenia pre zákazníka a formovať angažovanú udržateľnú firmu pre nás. Sme kolektív normálnych ľudí. Vyznáme sa vo svojom odbore, máme rodiny a záľuby. Zodpovedne sa staviame k práci, ku kolegom a okolitému prostrediu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 257630  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac