Databázový špecialista

DIMANO, a. s.

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– vypracovanie základných analýz
– tvorba a aktualizácia technického dizajnu databáz, návrh dátových modelov
– programovanie databázových migrácií
– ladenie a optimalizácia aplikácií z pohľadu databázy
– odovzdanie vyriešených položiek na testovanie, implementačná podpora testov
– tvorba automatizačných nástrojov – popis vykonaných prác, spôsobu ich riešenia a implementácie

– odborný a profesný rast
– plávajúci pracovný čas
– možnosť pracovať 1 deň v týždni z domu
– odborné vzdelávanie na externých školeniach, podpora certifikácie
– pozitívne neanonymné pracovné prostredie vhodné na osobnostný rozvoj
– zaujímavé platové ohodnotenie

Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2017 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, informačné systémy alebo matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

PostgreSQL - pokročilý
Microsoft SQL Server - pokročilý
SQL - pokročilý
Java - základy
C# - základy
XML - základy

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti a znalosti:
- minimálne 3-ročné skúsenosti s návrhom SQL databáz pre Microsoft SQL Server
- analytické myslenie
- schopnosť analyzovať výkonové problémy SQL dotazov a navrhovať indexy, prípadne úpravy modelu
- schopnosť písania TSQL
- základná znalosť XSD, XPath

Výhodou znalosti:
- PostgreSQL server a znalosť PL/pgSQL procedúr
- vedieť programovať pomocné nástroje na úpravu databáz alebo migráciu dát v C#, Jave alebo v Pythone
- Microsoft SQL Server Integration Services
- Microsoft SQL Server Analysis Services
- Talend Data Integration alebo Pentaho Data Integration
- ovládanie LINUX

DIMANO, a. s., je znalostná spoločnosť, špecialista v týchto oblastiach:
- správa a riadenie podnikových informácií, procesov a dokumentov
- dodávky a servis bankových zariadení

Hlavným zameraním spoločnosti DIMANO, a. s., v oblasti IT sú:
- konzultačné a softvérové služby pre ECM, DMS a BPM,
- produkty vlastného vývoja (Java, ASP.NET) dodávky štandardných nadnárodných produktov (IBM, ORACLE, Microsoft)
www.dimano.sk

DIMANO Vám ponúka:
- priestor na sebarealizáciu
- odborný a osobnostný rast
- stabilné zamestnanie

Hlavné dôvody našich zamestnancov pre zotrvanie v tíme DIMANO:
- zaujímavá práca
- dobrý tím
- férové vedenie spoločnosti

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Prievozská 14
821 09 Bratislava
ID: 2459021   Dátum zverejnenia: 23.1.2017