CAD-konštruktér - strojár / projektový manažér

DIH s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 7/D, 82104 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovávanie projektovej dokumentácie na všetkých úrovniach v oblasti výstavby energetických zariadení, realizácie oceľových konštrukcií a konštrukcie strojných zariadení
- spracovávanie predmetnej projektovej dokumentácie v 3D- a 2D-prostredí
- spracovávanie predmetnej projektovej dokumentácie v programoch Autodesk Inventor a Autocad
- projektový manažment, vedenie a správa zákaziek zamestnávateľa na všetkých úrovniach, styk a komunikácia so zákazníkmi zamestnávateľa v oblasti organizačného a technického riešenia projektov vo viacjazyčnom prostredí (hlavne nemecký jazyk)
- vedenie príslušnej technickej a prevádzkovej dokumentácie

- práca v rýdzo slovenskej firme so sídlom v Bratislave
- zaradenie do mladého, dynamického a vysoko-profesionálneho tímu
- spolupráca so zákazníkmi hlavne zo Švajčiarska a Rakúska v oblasti energetiky a všeobecného strojárstva
- trvalý profesionálny rast na základe plánovaného systému vzdelávania

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš profesný životopis e-mailom na [email protected] alebo kontaktujte Ing. Horského na 0905/278998.
Odpoveďou na tento inzerát, či zaslaním Vášho životopisu a prípadne ďalších osobných materiálov do spoločnosti DIH s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
Autodesk Inventor - Expert
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárskej konštrukcie a projektovania

Počet rokov praxe

5

- samostatnosť
- skúsenosti s konštrukciou strojov, zariadení, technologických celkov
- skúsenosti s Productstream sú vítané
- dobrá znalosť nemeckého jazyka
- ochota sa učiť
- komunikatívnosť
- technické cítenie

DIH s.r.o. je spoločnosť zameraná na projektovú a inžiniersku činnosť, obchodnú činnosť a zastupovanie v oblasti všeobecného strojárstva, stavebnej výroby, environmentálnych technológií a zariadení v energetike. Špecializuje sa na spracovanie súvisiacej projektovej a výrobnej dokumentácie, konštrukčné a návrhárske práce v strojárstve, statické výpočty a posudky.
Spoločnosť je certifikovaná v zmysle ISO 9001 - systém manažérstva kvality.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1164847  Dátum zverejnenia: 5.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou