Senior Windows SysAdmin/so sympatiou k Linuxom

DIGMIA s.r.o.

Miesto práce
Lazaretská 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 2500 Euro fix.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako systémový administrátor budeš navrhovať, inštalovať, konfigurovať a spravovať komplexné infraštruktúrne systémy našich zákazníkov. Budeš pomáhať developerom s návrhom ich aplikácií, tak aby bol systém výkonný a vysoko dostupný. Príď do nášho tímu, zdiagnostikuj zaujimavý problém a riešenie kvalitne zdokumentuj. Buď detailista, ktorému neunikne žiadna požiadavka klienta.

• Návrh, inštalácia, implementácia a správa komplexných serverových riešení na platforme Microsoft Windows
• Vypracovávanie a údržba dokumentácie
• Účasť na plánovaní a dizajne riešení podľa potrieb našich zákazníkov
• Diagnostika prípadných problémov
• Telefonická a e-mailová 2nd a 3rd level podpora pre našich zákazníkov

• podporu v ďalšom vzdelávaní a osobnostnom raste (odborné konferencie, certifikované školenia, interné workshopy), možnosť preniknúť a vzdelávať sa vo svete Linuxu
• geekovskú firemnú kultúru (máme 3D tlačiareň, psov v office, club maté na osvieženie)
• parkovanie v garáži v centre mesta
• zaujímavé projekty
• otvorený prístup a priestor pre realizáciu vlastných myšlienok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Expert
Administrácia UNIX/Linux - Základy
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• Dlhodobá prax s Windows systémami a skúsenosť s Linux systémami je veľkou výhodou
• Skúsenosti so správou serverových služieb
• Rozsiahle skúsenosti v oblasti správy serverov, prostredí a inštalácie MS Windows Win2008/Win2012
• Znalosť aspoň niektorých z nasledujúcich technológii:
- Active Directory
- základy MS SQL
- IIS
- clustering v prostredí MS
- IP stacku
- použitie rôznych storage prostredí (iSCSI, FC)
- virtualizácia (HyperV, VMWare)
• Skúsenosti s inými OS veľkou výhodou
• Porozumenie bezpečnostným princípom
• Geek prístup a chuť pri učení sa nových technológií
• Skúsenosti s dohľadovými systémami a princípmi ich fungovania
• Schopnosť sústrediť sa na detaily a zároveň vnímať pozorne požiadavky zákazníka
• Profesionalita, schopnosť pracovať v tíme

Príbeh Digmie začal v roku 2006, kedy sa v správnom čase a na správnom mieste stretli dvaja zakladatelia Vlado a Juraj – IT nadšenci. Vytvorili unikátne pracovné prostredie plné slobody a osobnej zodpovednosti.
Odvtedy pomáhame firmám budovať a spravovať ich infraštruktúru, a to spoľahlivo, bezpečne a s dôrazom na vysokú dostupnosť. Od systémov založených na „open source“ technológiách sme sa posunuli k výstavbe hybridných riešení.
Vďaka tomu vieme v súčasnosti skonzultovať, kreatívne navrhnúť a spoľahlivo spravovať aj riešenia klientov v cloudových prostrediach.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2656210  Dátum zverejnenia: 24.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 - 2500 Euro fix.