Predajca digitálnej techniky - Žilina

DIGITALL, J&M - Group, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívny predaj produktov a služieb - mobilné telefóny, GPS, tablety, príslušenstvo a iné..
Výkup mobilných telefónov
Výdaj prípadne príjem objednávok z našej web stránky + aktualizovanie tovaru na web stránke
Poradenstvo a komplexná starostlivosť o zákazníka
SERVIS a REKLAMÁCIE - prijímanie, vydanie
Spracovanie inventúry
Zodpovednosť za vedenie prevádzky - udržiavanie poriadku, vystavovanie tovaru, objednávanie tovaru, návrhy a podnety
Samostatné vedenie evidencie a objednávok
Prevádzky sú situované v obchodných centrách Tesco a Kaufland

Odmeny z predaja
Ponúkame stabilnú a dlhodobú prácu

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na email : michal.hromada@digitall.sk,
V hlavičke je potrebné uviesť konkrétne mesto v ktorom sa o prácu uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- prax v predaji telekomunikačných služieb vítaná
- prehľad na telekomunikačnom trhu
- orientácia na zákazníka a výsledok
- príjemné profesionálne vystupovanie
- výborné prezentačné, komunikačné a organizačné zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť
- schopnosť zvládať záťažové, stresové situácie
- komunikačné zručnosti
- schopnosť rýchlo sa učiť
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- zvládanie stresu
- pro-aktívny prístup k zadaným úlohám
- vysoké pracovné nasadenie

J&M – Group, s.r.o. sa zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom. Po celom Slovensku zamestnáva až 80 ľudí a prevádzkuje 35 predajní mobilných telefónov, GPS zariadení a príslušenstva. Zabezpečujeme záručný a mimo-záručný servis. Zákazníkom ponúkame vynikajúce ceny s tisíckami produktov. Naše inovatívne e-shopy (www.digitall.sk, www.myphone.sk ) s osobným odberom vo viac než 30tich mestách po celom Slovensku stále vylepšujeme tak aby boli naši zákazníci čo najspokojnejší. Pracujte v príjemnom a priateľskom dynamickom kolektíve s motivujúcim finančným ohodnotením. Sme výhradný distribútor telefónov a príslušenstva značky TelForceOne a myPhone pre ktorý vykonávame aj záručný servis. Medzi ostatné výhradné zastúpenia značiek patria: Setty, Forever, GreenGo, Beeyo. Budujeme silnú značku na slovenskom trhu s podporou moderných technológií s dôrazom na spokojného zákazníka a zamestnanca.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

J&M - Group, s.r.o.
Letná 47
052 01 Spišská Nová Ves
ID: 2400052   Dátum zverejnenia: 19.1.2016