Senior Java Developer

Digital Systems a.s.

Miesto práce
Údernícka 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu developera, pre ktorého je zaujímavá táto náplň práce:
- návrh, vývoj a implementácia SW s využitím najmodernejších technológii,hlavne v oblasti bankového sektora
- implementácia nových funkcií a udržiavanie existujúcich riešení
- doplňovanie znalostí o nové aktuálne verzie vývojových nástrojov
- spolupráca v tíme na jednotlivých projektoch s ostatnými IT špecialistami

- výborný kolektív (je na prvom mieste)
- atraktívne projektové odmeny
- možnosť osobného rozvoja
- práca na zahraničných projektoch
- flexibilný pracovný čas
- stolný futbal & iný relax počas pracovných prestávok
- neskutočné teambuildingy

Životopisy prosím zasielajte výhradne elektronickou formou na
e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

minimálne 3 roky skúseností s vývojom web aplikácií, programovaním ( Java,J2EE, Java SE )
• Znalosť J2EE princípov,
• Znalosť UNIX/Linux prostredia výhodou
• Analytické schopnosti

Ponúkame perspektívnu spoluprácu s mladým energickým inšpirujúcim kolektívom.

Digital Systems a.s. je spoločnosť orientovaná na vývoj softvéru, služieb a poradenstvo, pričom zapĺňa potrebu trhu pre profesionálnu, na zákazníka orientovanú spoločnosť špecializujúcu sa na na finančný segment, SWIFT a oblasť prevencie prania špinavých peňazí. Spoločnosť týmto kladie dôraz na služby, podporu a vlastné produkty v kľúčových oblastiach a tým sa odlišuje od iných IT spoločností všeobecne orientované a roztrieštené svojim zameraním na rôzne segmenty.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1399979  Dátum zverejnenia: 10.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou