Obchodný zástupca pre produkt Google Street View

Digital Partner s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
21.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Pevná zložka + % z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov v regióne.
- Prezentácia produktu a vypracovanie cenových ponúk na mieru.
- Priebežná komunikacia s klientmi až po realizáciu zákazky.
- Pravidelný reporting a výmena informácií z trhu.

- nadštandardné finančné ohodnotenie
- príjem závislý od nasadenia a výkonov
- zaujímavý a dobre predajný produkt od spolocnosti Google
- pružná pracovná doba
- moderný spôsob práce

Náš tím by sme radi rozšírili o cieľavedomých a zodpovedných ľudí s obchodnými zručnosťami.

Požadujeme:
- orientácia v produktoch Google a internete
- záujem pracovať s modernými technológiami
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim podmienkam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

V Digital Partner sa zaoberáme výhradne tvorbou panoramatických virtuálnych prehliadok v spolupráci so spoločnosťou Google. Naša spoločnosť vlastní licenciu Google Street View Trusted. Sme Professional Member IVRPA International Virtual Reality Photography Association.

Digital Partner realizuje projekty pre klientov z rôznych segmentov na celom území SR s dôrazom na osobný prístup a kvalitu. Svojim klientom ponúkame naše skúsenosti a najmodernejšiu techniku pre tvorbu profesionálnych virtuálnych prehliadok Google Street View. Viac informácií na https://digitalpartner.sk

Černyševského 10
85101 Bratislava
ID: 2553180   Dátum zverejnenia: 7.11.2016