Posol dobrých správ (Obchodný zástupca)

Data on Steroids, s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buď poslom
dobrých správ
a ušetri domácnostiam
stovky eur!

Zaujímaš sa o svet energetiky
a komunikácia ti nerobí problém?

Ak máš navyše dobré predajné schopnosti, tak sa staň súčasťou silnej nadnárodnej energetickej spoločnosti.
Pridaj sa k nám a staň sa poslom dobrých správ v RWE!

Aká pracovná náplň ťa u nás čaká?

energetické poradenstvo a predaj produktov
a služieb

aktívna telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi

obchodné stretnutia so zákazníkmi

vytváranie a spravovanie zákazníckej databázy

práca v teréne

Aby si nás zaujal, mal by si

mať úplné stredoškolské vzdelanie

ovládať MS Office

mať výborné predajné zručnosti

mať platný vodičský preukaz

 Výhodou pre teba bude, ak budeš mať
skúsenosti v predaji produktov a ak sa
vyznáš v oblasti energetiky.

Máme pre teba aj benefity

získaš prácu na trvalý pracovný pomer

môžeš pracovať aj na živnosť

odmeníme ťa zaujímavým platom, ktorý si môžeš zvýšiť svojim výkonom

jazdiť budeš na firemnom aute

dáme ti vlastný firemný notebook

môžeš sa zapojiť do atraktívneho programu vzdelávania

Informácie o nás

Východoslovenská energetika Holding a.s. (VSE Holding) riadi svoje dcérske spoločnosti, ktoré sa venujú distribúcii elektriny (Východoslovenská distribučná, a.s.) a dodávke elektriny (Východoslovenská energetika a.s.). VSE Holding zároveň poskytuje pre svoje dcérske spoločnosti zdieľané služby v oblasti personálnych služieb, podnikateľského poradenstva, finančných a účtovných služieb, IT služieb a služieb pre zákazníkov. Zároveň ich reprezentuje aj v oblasti spoločenskej zodpovednosti. Vlastníkom akcií VSE Holding je Fond národného majetku (51 %)
a nemecký koncern RWE (49 %).

Staň sa naším kolegom, pošli nám svoj životopis najneskôr do 15.08.2016. Platí pre západné a stredné Slovensko.

Adresa spoločnosti
Východoslovenská energetika Holding a.s.
Mlynská 31, 042 91 Košice
www.vseholding.sk

Kontaktná osoba: Ing. Róbert Richter

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť Data on Steroids je agentúra zaoberajúca sa dátovou analytikou a tvorbou dátovo analytických produktov s vysokou pridanou hodnotou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2626310  Dátum zverejnenia: 30.6.2016