Obchodný zástupca - Veľkoobchod darčekových predmetov - Južné Slovensko

Giftsmaniac s. r. o.

okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Komárno, okres Levice, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + provízie, preplatené náklady

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Digib s.r.o., ktorá prevádzkuje veľkoobchod darčekových predmetov na Slovensku, v Českej republike a Maďarsku hľadá na dlhodobú spoluprácu príjemných a komunikatívnych spolupracovníkov, ktorých baví komunikácia s ľuďmi a motivuje ich profesijný rast a dobré finančné ohodnotenie. Táto pozícia je vhodná aj pre študentov a absolventov bez praxe.

- vyhľadávanie nových obchodných partnerov
- komunikácia s veľkoobchodnými zákazníkmi
- celková zodpovednosť za pridelených zákazníkov
- vedenie dokumentácie
- organizovanie a plánovanie obchodných stretnutí
- cestovanie za potenciálnymi zákazníkmi

- zaškolenie
- priateľský a mladý kolektív
- motivujúce finančné ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas
- základný fixný plat
- hradenie nákladov spojených s prácou
- provízne odmeňovanie bez stropu

Na email [email protected] pošlite prosím svoj životopis a v krátkosti (pár vetami) opíšte svoje doterajšie pracovné skúsenosti a záujmy. Na základe zaslaných životopisov a priložených informácií vyberieme uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor v Rimavskej Sobote.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- samostatnosť
- pracovitosť
- cieľavedomosť
- aktívnosť
- vynikajúce prezentačné schopnosti
- schopnosť zaujať
- práca na počítači - na úrovni užívateľa - Internet a Word
- prax na obchodnej pozícii výhodou
- vhodné pre externých VŠ študentov
- vlastné auto výhodou

Sme veľmi rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá sa zaoberá veľkoobchodným predajom darčekových predmetov na Slovensku, v Českej republike a Maďarsku. Portfólio produktov je dostupné v internetovom obchode www.giftsmaniac.sk, ktorý zároveň slúži ako objednávací systém pre veľkoobchodných zákazníkov. V ponuke je v súčasnosti viac ako 1500 darčekových predmetov.
ID: 2728247  Dátum zverejnenia: 18.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix + provízie, preplatené náklady