Obchodný zástupca

DIEMER, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 700 EUR/mesiac, 700 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame pracovníka na pozíciu obchodný zástupca pre polnohospodárske a potravinárske podniky, ktorý bude rozvíjať vzťahy s existujúcimi zákazníkmi, vyhľadávať nových zákazníkov a robiť poradenstvo pri používaní našich výrobkov

Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, služobné vozidlo aj na súkromné účely,notebook mobilný telefón. Kvalitu našich výrobkov zaručuje 22- ročná existencia firmy na Slovensku, ale aj pobočiek v Maďarsku, Čechách a na Ukrajine. Sídlo firmy je v Trenčíne.

Svoj C.V. nám zasielajte na adresu alebo na e-mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske, potravinárske, veterinárne, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vhodný sú uchádzači s praxou v pozícii obchodníka, ideálny je kandidát, ktorý pracoval v oblasti potravinárstva, poľnohospodárstva,veterinárnej služby.
Vzdelanie SŠ/VŠ.

Sme medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribuciou čistiacich a dezinfekčných prípravkov pre potravinárske podniky,poľnohospodársku a veterinárnu prax. Firma vznikla v roku 1992, máme pobočku aj v Českej republike.Zastupujeme viacere zahraničné firmy, ktoré su výrobcom pomôcok pre živočíšnu výrobu a potravinársky priemysel.
Pre rozšírenie nášho týmu hladáme kolegynu , ktorá má chuť samostatne a zodpovedne pracovať na nových aktivitách firmy

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 691620  Dátum zverejnenia: 22.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 700 EUR/mesiac, 700 €