Manažér realitnej kancelárie. Provízie 80% a viac!

Diamond Reality, s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1000 - 3000 EUR/mesiac, Provízne odmeňovanie, medziprovízie, pasívny príjem

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme MANAŽÉROV SO SKÚSENOSŤAMI V REALITNOM BIZNISE do viacerých okresov na Slovensku. Provízie vo výške 80%.

- najvyššie provízie a zárobky na trhu
- vzdelávacie programy zamerané na realitnú činnosť
- firemné akcie
- firemné súťaže
- odborná pomoc pre vykonávanie realitnej činnosti
- zaškolenie vo vlastnom prepracovanom internom systéme
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- advokát k dispozícii
- Export na desiatky realitných portálov BEZPLATNE!
a mnoho iného ...

Hľadáme vo vybraných lokalitách manažérov do nových okresov realitných kancelárií na Slovensku.
Máme záujem o rozvoj nových pobočiek, kde Vám poskytneme maximálnu podporu pri budovaní Vášho tímu. Hľadáme manažérov realitných kancelárií do okresov: Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov.

Ak teda chcete pôsobiť pod silnou značkou a čerpať z našich skúseností, pridajte sa k nám. Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu s neobmedzeným finančným ohodnotením a sľubnou perspektívou kariérneho rastu. V prípade, ak to pre Vás nie je problém - zašlite mi prosím životopis s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vzdelanie SŠ s maturitou, VŠ
znalosť práce s PC a internetom (MS Word, MS Excel)
vlastné auto (nie je podmienkou prijatia, ale odporúčame)
profesionálny, zodpovedný prístup k práci
vysoké pracovné nasadenie, ochota pracovať na svojom odbornom raste, silná orientácia na výsledok
príjemné vystupovanie, komunikačné a organizačné schopnosti
znalosť obchodnej komunikácie s orientáciou na koncového klienta
základné znalosti o spoločenskom a hospodárskom dianí, prehľad o realitnom trhu zabezpečíme
primerané sebavedomie, samostatnosť, priebojnosť, vytrvalosť

Realitná kancelária Diamond Reality, s.r.o. je najväčšia realitná kancelária v Košiciach. Dnes ju tvorí tím skúsených realitných maklérov a odborníkov z rôznych oblastí, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia s realitnou činnosťou.

Hlavným hnacím motorom pre nás bolo čím ďalej tým viac rozširujúca sa rada neodborne preškolených maklérov a s tým spojená nedôvera ľudí v túto veľmi namáhavú, ale zaujímavú prácu. Ako jedna z najväčších realitných kancelárii v Košiciach si dobre uvedomujeme vážnosť a možné komplikácie v oblastí realít spojené s ich kúpou, predajom či prenájmom a aj preto sme sa rozhodli spolupracovať s najlepšími odborníkmi v tomto obore. Čo sa týka samotného klienta, snažíme sa mu nastaviť optimálne riešenie pre uspokojenie jeho predstáv a požiadaviek.

O našej profesionalite poskytovaných služieb svedčí aj to, že sme členmi Realitnej únie Slovenskej republiky (RÚSR) a tak isto aj absolventmi Slovenskej realitnej akadémie (SORA), čo nám dotvára punc kvality a odbornosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Moldavská cesta č. 6
040 11 Košice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1995012   Dátum zverejnenia: 12.7.2017