Denná recepčná pre hotel Crowne Plaza ****

DIAMOND HOTELS SLOVAKIA, s.r.o. Crowne Plaza Bratislava

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovným rámcom recepcie/recepčného je zodpovednosť za efektívnu prevádzku všetkých súčastí recepcie počas služby.
- Vykonáva "check-in" a "check-out"
- Zabezpečuje informovanosť hostí (hotelové služby, miestne udalosti)
- Spolupracuje pri sťažnostiach
- Zabezpečuje prehľad o obsadenosti a skupinových rezerváciách
- Pracuje s peňažnou hotovosťou a bankovými operáciami, eviduje prijaté platby
- Informuje kolegov a ďalšie oddelenia hotela o aktivitách hotela a prevádzkových požiadavkách
- Spolupracuje pri príprave efektívneho plánu práce oddelenia a inštruktáži nového personálu

- zázemie silnej a stabilnej spoločnosti.
- značka Crowne Plaza patrí do InterContinental Hotels Group = najväčšií hotelový reťazec na svete
- atraktívne prostredie trendového, dlhoročne fungujúceho biznis hotela
- zamestnanecké výhody ( staff rate ) medzinárodnej hotelovej siete
- strava v zamestnaneckej kantíne a uniformy zdarma
- možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate vyššie uvádzané požadavky, budeme Vás kontaktovať.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Internet (e-mail, www) - základy

Ideálny kandidát by mal mať :
- silnú orientáciu na zákazníka
- výbornú znalosť anglického jazyka (95% hostí cudzinci)
- schopnosť prejavovať adekvátnu pozornosť k hosťom
- presne a promptne plniť požiadavky hostí
- predvídať požiadavky hostí
- udržiavať si informovanosť a úroveň znalostí
- preukázať "úslužný" prístup
- podniknúť vhodné kroky na riešenie sťažností hostí
- prezentačné schopnost
- motiváciu a flexibilitu pracovať v dynamickom prostredí hotela.
- prax na pozícii v hotelovom odvetví je výhodou
- práca v 2 zmenách (6:00-14:00 a 14:00-22:00)

Hotel Crowne Plaza Bratislava 4*sa nachádza v centre hlavného mesta. Je manažovaný lokálne ako franšízový hotel z medzinárodnej hotelovej siete Intercontinental Hotels Group v rámci franšízovej zmluvy s DHS sro.

Hotel má 224 izieb a apartmánov, 14 konferenčných miestností, reštauráciu FRESH, Plaza Bar, Cigar Lounge, Zion SPa a fitness centrum ...

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hodžovo nám. 2
816 25 Bratislava
ID: 1381287   Dátum zverejnenia: 30.9.2016