Banket waiter/ čašník pre hotel Crowne Plaza Bratislava

DIAMOND HOTELS SLOVAKIA, s.r.o. Crowne Plaza Bratislava

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Podľa praxe a zaradenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hotel Crowne Plaza Bratislava hľadá do F&B teamu ľudí, ktorí našli vo svojej profesií vášeň a sú odhodlaní poskytnúť vynikajúce zážitky pre hotelových hostí.

Otverené pozície:
HĽADÁME ČAŠNÍKOV NA BANKETING.

• Obsluha potravín a nápojov
• priateľský a profesionálny prístup
• Sleduje každodennú prevádzku na banketingu, poskytuje vynikajúce služby a zachováva všetky štandardy spoločnosti, ktoré poskytujú úspešnú a efektívnu prevádzku.
• Zodpovednosť za všetky stoly a konferenčné miestnosti a ich set up (sťahovanie, prenášanie nábytku)
• plniť úlohy dané Banquet Managerom.
• Zodpovednosť za nastavenie všetkých funkcií a konferenčné miestnosti.

Absolventom budeme radi nápomocní pri zaradení sa do prvého pracovného procesu.
Bližšie informácie o náplni práce poskytneme kandidátom na osobnom pohovore.

Ponúkame Vám primerané finančné ohodnotenie, strava v hotelovej kantíne zdarma, pracovná uniforma, zaujímavý balík výhod, hotelové zľavy na celom svete v sieti IHG a možnosti učiť sa nové zručnosti, nadobúdať nové skúsenosti a rozvíjať svoju kariéru.

Stanete sa rovnocenným členom tímu pozitívnych odborníkov. A čo je najdôležitejšie, ponúkame vám priestor byť sami sebou a priestor kde môžete rásť.

Ak toto znie pre vás ako vytúžený krok vo vašej kariére, napíšte nám .

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis a krátky motivačný list preferovane v anglickom jazyku na e-mailovú adresu. Nezabudnite uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate: ČAŠNÍK /SERVÍRKA

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate požiadavky na kandidáta uvedené v tomto inzeráte, budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!

V prípade, že Vás nekontaktujeme, za čo sa už vopred ospravedlňujeme, ale kritériá sú nastavené jasne, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

odbor čašník, prax v zahraničí výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-flexibilita
-samostatnosť
-zodpovednosť
-prívetivosť
-odolnosť voči stresu

Hotel Crowne Plaza Bratislava 4*sa nachádza v centre hlavného mesta. Je manažovaný lokálne ako franšízový hotel z medzinárodnej hotelovej siete Intercontinental Hotels Group v rámci franšízovej zmluvy s DHS sro.

Hotel má 224 izieb a apartmánov, 14 konferenčných miestností, reštauráciu FRESH, Plaza Bar, Cigar Lounge, Zion SPa a fitness centrum ...

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hodžovo nám. 2
816 25 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Bursík
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1326691   Dátum zverejnenia: 30.11.2016