Čašník /Servírka pre hotel Crowne Plaza, 800,-EURO + bonus

Hotel Crowne Plaza Bratislava 4*

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
po zapracovaní sa 800,- E/gross+ možný performance bonus podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hotel Crowne Plaza Bratislava hľadá do F&B teamu ľudí, ktorí našli vo svojej profesií vášeň a sú odhodlaní poskytnúť vynikajúce zážitky pre hotelových hostí.

Otverené pozície:
ČAŠNÍKOV do Reštaurácie FRESH
a čašník na Banqueting/konferencie/kongresy/ a iné akcie a podujatia u nás organizované

Preferenciu pracoviska ponechávame na uchádzačovi podľa predošlých skúseností alebo záujmu. Stačí nám uviesť v žiadosti, ktorú z voľných pozícii preferujete viac.

ČAŠNÍK do REŠTAURÁCIE FRESH
• poskytovanie kvalitného servisu hotelovým hosťom počas raňajok, obedov a večerí
• znalosť bufetového a raňajkového menu
• starostlivosť o reštauráciu

BANKETING/Kongresový čašník
• Obsluha jedál a nápojov
• priateľský a profesionálny prístup
• Sleduje každodennú prevádzku na banketingu, poskytuje vynikajúce služby a zachováva všetky štandardy spoločnosti, ktoré poskytujú úspešnú a efektívnu prevádzku.
• Zodpovednosť za všetky stoly a konferenčné miestnosti a ich set up (sťahovanie, prenášanie nábytku)
• plniť úlohy dané Banquet Managerom.
• Zodpovednosť za nastavenie všetkých funkcií a konferenčné miestnosti.

Absolventom budeme radi nápomocní pri zaradení sa do prvého pracovného procesu.
Bližšie informácie o náplni práce poskytneme kandidátom na osobnom pohovore.

Ponúkame Vám primerané finančné ohodnotenie, strava v hotelovej kantíne zdarma, pracovná uniforma, zaujímavý balík výhod, hotelové zľavy na celom svete v sieti IHG a možnosti učiť sa nové zručnosti, nadobúdať nové skúsenosti a rozvíjať svoju kariéru.

Stanete sa rovnocenným členom tímu pozitívnych odborníkov. A čo je najdôležitejšie, ponúkame vám priestor byť sami sebou a priestor kde môžete rásť.

Ak toto znie pre vás ako vytúžený krok vo vašej kariére, napíšte nám .

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu. Nezabudnite uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate: ČAŠNÍK /SERVÍRKA

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate požiadavky na kandidáta uvedené v tomto inzeráte, budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!

V prípade, že Vás nekontaktujeme, za čo sa už vopred ospravedlňujeme, ale kritériá sú nastavené jasne, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia výhodou, nie podmienkou

Prax na pozícii/v oblasti

odbor čašník výhodou, nie nutnosťou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-flexibilita
-samostatnosť
-zodpovednosť
-prívetivosť
-odolnosť voči stresu

Crowne Plaza Bratislava je hotel prvej triedy v centre Bratislavy. Spája vynikajúcu polohu, komfortné ubytovanie, moderné konferenčné priestory a perfektnú kuchyňu. Hotel je situovaný v centre mesta s výhľadom na Prezidentský palác, len niekoľko minút chôdze od historického centra a slávneho Bratislavského hradu.

Hotel ponúka ubytovanie v 224 komfortných izbách a apartmánoch. K dispozícii je 14 konferenčných miestností s rozlohou viac ako 1200 m², ktoré sú vybavené najmodernejšou technikou a vysokorýchlostným internetom.

Stravovanie v Crowne Plaza Bratislava je pre hostí nezabudnuteľným zážitkom, kulinárske špeciality našej reštaurácie nadmieru splnia Vaše očakávania.

Komplexná starostlivosť o telo, cieľovo zamerané tréningové programy, masáže, sauna a bazén sú v ponuke Zion Spa. Je to jedinečný hotelový produkt, ktorý svojou originalitou vytvára miesto na stretnutie a zábavu, MIESTO STRETNUTÍ A ŽIVOTA.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1326691  Dátum zverejnenia: 16.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: po zapracovaní sa 800,- E/gross+ možný performance bonus podľa výkonu